• Al 25 jaar ICT specialist!
  • Kopen op rekening!
  • Een vast contactpersoon
  • Op locatie installeren & imagen
Taal

Aruba JL780A netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP

SKU: JL780A
€ 546,11 Excl. BTW Incl. BTW € 451,33
  • Op Bestelling
hp brand image
  • Al 25 jaar ICT specialist!
  • Kopen op rekening!
  • Een vast contactpersoon
  • Op locatie installeren & imagen
Aruba JL780A netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP Aruba JL780A netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP
€ 546,11 Excl. BTW Incl. BTW € 451,33
Productomschrijving
Aruba JL780A, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, 500 m

Specificaties

Aruba JL780A netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP SKU: JL780A EAN: 0190017481104 Release datum: 7 augustus 2021
Algemeen
  • Merk HP
Overige
  • SFP transceiver type Vezel-optiek
  • SFP-zendernorm SX
  • Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
  • Maximaal bereik 500 m
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
  • Vezel-optische connector LC
  • Soort aansluiting SFP
Afmetingen
  • Gewicht 18,1 g
  • Breedte 15 mm
  • Diepte 5 mm
  • Hoogte 13 mm

Contact opnemen