• Al 25 jaar ICT specialist!
  • Kopen op rekening!
  • Een vast contactpersoon
  • Op locatie installeren & imagen
Taal

Cisco SFP-10G-SR= netwerk media converter 850 nm

SKU: SFP-10G-SR=
Cisco SFP-10G-SR=, Bedraad, 300 m, 850 nm, 13,4 mm, 56,5 mm, 8,5 mm

Meer informatie en productspecificaties

  • Op Bestelling
Cisco SFP-10G-SR= netwerk media converter 850 nm Cisco SFP-10G-SR= netwerk media converter 850 nm Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

Cisco SFP-10G-SR= netwerk media converter 850 nm SKU: SFP-10G-SR= Release datum: 13 september 2008
Algemeen
  • Merk Cisco
Eigenschappen
  • Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85176990
  • Hot-swap Ja
  • Interface SFP
Overige
  • Golflengte 850 nm
  • Aansluiting(en) LC/PC
  • Fiber type MMF
  • Maximaal bereik 300 m
Afmetingen
  • Gewicht 75 g
  • Breedte 13,4 mm
  • Diepte 56,5 mm
  • Hoogte 8,5 mm
Toetsenbord en muis
  • Connectiviteitstechnologie Bedraad

Contact opnemen