• Al 25 jaar ICT specialist!
  • Kopen op rekening!
  • Een vast contactpersoon
  • Op locatie installeren & imagen
Taal

StarTech.com 2m LC/UPC naar LC/UPC OM3 Multimode Glasvezel Netwerkkabel, Full Duplex 50/125µm Zipcord Fiber, 100G Netwerken, LOMMF/VCSEL, <0.3dB Low Insertion Loss, LSZH Fiber Optic Patch Kabel

SKU: A50FBLCLC2
€ 31,86 Excl. BTW Incl. BTW € 26,33
  • 57 stuks op voorraad
  • levering binnen 1-2 werkdagen
startech.com brand image
  • Al 25 jaar ICT specialist!
  • Kopen op rekening!
  • Een vast contactpersoon
  • Op locatie installeren & imagen
StarTech.com 2m LC/UPC naar LC/UPC OM3 Multimode Glasvezel Netwerkkabel, Full Duplex 50/125µm Zipcord Fiber, 100G Netwerken, LOMMF/VCSEL, <0.3dB Low Insertion Loss, LSZH Fiber Optic Patch Kabel StarTech.com 2m LC/UPC naar LC/UPC OM3 Multimode Glasvezel Netwerkkabel, Full Duplex 50/125µm Zipcord Fiber, 100G Netwerken, LOMMF/VCSEL, <0.3dB Low Insertion Loss, LSZH Fiber Optic Patch Kabel
€ 31,86 Excl. BTW Incl. BTW € 26,33
Productomschrijving
StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC, 2 m, OM3, LC, LC

Brochure downloaden

Download de brochure hier

Specificaties

StarTech.com 2m LC/UPC naar LC/UPC OM3 Multimode Glasvezel Netwerkkabel, Full Duplex 50/125µm Zipcord Fiber, 100G Netwerken, LOMMF/VCSEL, <0.3dB Low Insertion Loss, LSZH Fiber Optic Patch Kabel SKU: A50FBLCLC2 EAN: 0065030827072 Release datum: 3 februari 2008
Algemeen
  • Merk StarTech.com
  • Kleur Turkoois
Eigenschappen
  • Duurzaamheidscertificaten RoHS
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000
  • Bevat geen Halogeen
  • RoHS compliance Ja
  • Full duplex Ja
Kabel
  • Snoerlengte 2 m
  • Lengte 2 m
Afmetingen
  • Gewicht 34 g
  • Breedte verpakking 200 mm
  • Diepte verpakking 220 mm
  • Hoogte verpakking 13 mm
  • Gewicht verpakking 43 g
  • Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking 240 stuk(s)
Aansluitingen
  • Connectiviteit LC
  • Overdrachtssnelheid 100 Gbit/s
Overige
  • Kleur kabel Turkoois
  • Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
  • Aansluiting 1 type Mannelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) LC
  • Aansluiting 2 type Mannelijk
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Draad modus structuur Multimode
  • Kern diameter 50 µm
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
  • Type glasvezel OM3
  • Diameter van de kabel 3 mm
  • Ondersteunde golflengten 850 nm

Contact opnemen