• Al 25 jaar ICT specialist!
  • Kopen op rekening!
  • Een vast contactpersoon
  • Op locatie installeren & imagen
Taal

ACT RL9996 Glasvezel kabel 2 m LC/UPC Pigtail OS2 Geel

SKU: RL9996
ACT RL9996, 2 m, LSZH, OS2, LC/UPC, Pigtail, Mannelijk

Meer informatie en productspecificaties

  • 250+ producten levering binnen 1-2 werkdagen
ACT RL9996 Glasvezel kabel 2 m LC/UPC Pigtail OS2 Geel ACT RL9996 Glasvezel kabel 2 m LC/UPC Pigtail OS2 Geel Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT RL9996 Glasvezel kabel 2 m LC/UPC Pigtail OS2 Geel SKU: RL9996 Release datum: 23 maart 2021
Algemeen
  • Merk ACT
  • Kleur Geel
Aansluitingen
  • Connectiviteit LC/UPC
Overige
  • Geslacht connector Mannelijk
  • Aansluiting 1 type Mannelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) Pigtail
  • Reflectieverlies 50 dB
  • Draad modus structuur Single-mode
  • Soort kabel LSZH
  • Type glasvezel OS2
  • Kern diameter 9 µm
  • Diameter van de kabel 0,9 mm
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
  • Verlies van insertion 0,3 dB
Eigenschappen
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) -40 - 85 °C
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000
  • Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
Kabel
  • Snoerlengte 2 m
  • Lengte 2 m

Contact opnemen