• Log in

ACT RL8915 Glasvezel kabel 15 m LC SC Geel

SKU: RL8915
ACT RL8915, 15 m, LC, SC

Meer informatie en productspecificaties

  • Op Bestelling
ACT RL8915 Glasvezel kabel 15 m LC SC Geel ACT RL8915 Glasvezel kabel 15 m LC SC Geel Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT RL8915 Glasvezel kabel 15 m LC SC Geel SKU: RL8915 Release datum: 18 oktober 2010
Overige
  • Snoerlengte 15 m
  • Merk ACT
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) SC
  • Connectiviteit LC
  • Lengte 15 m
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) SC
  • Lengte 15 m
  • Full duplex Ja
  • Kleur Geel
  • Connectiviteit LC
  • Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm

Contact met Acknowledge
Acknowledge
Kan Acknowledge je helpen?