• Log in

ACT RL8603 Glasvezel kabel 3 m LC SC Blauw

SKU: RL8603
ACT RL8603, 3 m, LC, SC

Meer informatie en productspecificaties

  • Voorraad: 56
  • Levering binnen 1-2 werkdagen
ACT RL8603 Glasvezel kabel 3 m LC SC Blauw ACT RL8603 Glasvezel kabel 3 m LC SC Blauw Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT RL8603 Glasvezel kabel 3 m LC SC Blauw SKU: RL8603 Release datum: 18 oktober 2010
Overige
  • Snoerlengte 3 m
  • Merk ACT
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) SC
  • Connectiviteit LC
  • Lengte 3 m
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) SC
  • Lengte 3 m
  • Full duplex Ja
  • Kleur Blauw
  • Connectiviteit LC
  • Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm

Contact met Acknowledge
Acknowledge
Kan Acknowledge je helpen?