• Log in

ACT RL8550 Glasvezel kabel 50 m LC SC Oranje

SKU: RL8550
ACT RL8550, 50 m, LC, SC

Meer informatie en productspecificaties

  • Voorraad: 1
  • Levering binnen 1-2 werkdagen
ACT RL8550 Glasvezel kabel 50 m LC SC Oranje ACT RL8550 Glasvezel kabel 50 m LC SC Oranje Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT RL8550 Glasvezel kabel 50 m LC SC Oranje SKU: RL8550 Release datum: 17 oktober 2010
Overige
  • Merk ACT
  • Snoerlengte 50 m
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) SC
  • Connectiviteit LC
  • Lengte 50 m
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) SC
  • Lengte 50 m
  • Full duplex Ja
  • Kleur Oranje
  • Connectiviteit LC
  • Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm

Contact met Acknowledge
Acknowledge
Kan Acknowledge je helpen?