• Log in

ACT RL8515 Glasvezel kabel 15 m LC SC Oranje

SKU: RL8515
ACT RL8515, 15 m, LC, SC

Meer informatie en productspecificaties

  • Voorraad: 4
  • Levering binnen 1-2 werkdagen
ACT RL8515 Glasvezel kabel 15 m LC SC Oranje ACT RL8515 Glasvezel kabel 15 m LC SC Oranje Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT RL8515 Glasvezel kabel 15 m LC SC Oranje SKU: RL8515 Release datum: 17 oktober 2010
Overige
  • Snoerlengte 15 m
  • Merk ACT
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) SC
  • Connectiviteit LC
  • Lengte 15 m
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) SC
  • Lengte 15 m
  • Full duplex Ja
  • Kleur Oranje
  • Connectiviteit LC
  • Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm

Contact met Acknowledge
Acknowledge
Kan Acknowledge je helpen?