• Log in

ACT RL8501 Glasvezel kabel 1 m LC SC Oranje

SKU: RL8501
ACT RL8501, 1 m, LC, SC

Meer informatie en productspecificaties

  • Voorraad: 53
  • Levering binnen 1-2 werkdagen
ACT RL8501 Glasvezel kabel 1 m LC SC Oranje ACT RL8501 Glasvezel kabel 1 m LC SC Oranje Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT RL8501 Glasvezel kabel 1 m LC SC Oranje SKU: RL8501 Release datum: 17 oktober 2010
Overige
  • Merk ACT
  • Snoerlengte 1 m
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) SC
  • Connectiviteit LC
  • Lengte 1 m
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) SC
  • Lengte 1 m
  • Full duplex Ja
  • Kleur Oranje
  • Connectiviteit LC
  • Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm

Contact met Acknowledge
Acknowledge
Kan Acknowledge je helpen?