• Al 25 jaar ICT specialist!
  • Kopen op rekening!
  • Een vast contactpersoon
  • Op locatie installeren & imagen
Taal

ACT RL7930 Glasvezel kabel 30 m LC ST Geel

SKU: RL7930
ACT RL7930, 30 m, LC, ST

Meer informatie en productspecificaties

  • 42 producten levering binnen 1-2 werkdagen
ACT RL7930 Glasvezel kabel 30 m LC ST Geel ACT RL7930 Glasvezel kabel 30 m LC ST Geel Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT RL7930 Glasvezel kabel 30 m LC ST Geel SKU: RL7930 Release datum: 18 oktober 2010
Algemeen
  • Merk ACT
  • Kleur Geel
Aansluitingen
  • Connectiviteit LC
Overige
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) ST
  • Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm
Eigenschappen
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000
  • Full duplex Ja
Kabel
  • Snoerlengte 30 m
  • Lengte 30 m

Contact opnemen