• Log in

ACT RL7902 Glasvezel kabel 2 m LC ST Geel

SKU: RL7902
ACT RL7902, 2 m, LC, ST

Meer informatie en productspecificaties

  • Voorraad: 22
  • Levering binnen 1-2 werkdagen
ACT RL7902 Glasvezel kabel 2 m LC ST Geel ACT RL7902 Glasvezel kabel 2 m LC ST Geel Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT RL7902 Glasvezel kabel 2 m LC ST Geel SKU: RL7902 Release datum: 18 oktober 2010
Overige
  • Snoerlengte 2 m
  • Merk ACT
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) ST
  • Connectiviteit LC
  • Lengte 2 m
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) ST
  • Lengte 2 m
  • Full duplex Ja
  • Kleur Geel
  • Connectiviteit LC
  • Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm

Contact met Acknowledge
Acknowledge
Kan Acknowledge je helpen?