• Al 25 jaar ICT specialist!
  • Kopen op rekening!
  • Een vast contactpersoon
  • Op locatie installeren & imagen
Taal

ACT RL7875 Glasvezel kabel 5 m MPO/MTP 12x LC OS2 Geel

SKU: RL7875
ACT RL7875, 5 m, OS2, MPO/MTP, 12x LC

Meer informatie en productspecificaties

  • 2 producten levering binnen 1-2 werkdagen
ACT RL7875 Glasvezel kabel 5 m MPO/MTP 12x LC OS2 Geel ACT RL7875 Glasvezel kabel 5 m MPO/MTP 12x LC OS2 Geel Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT RL7875 Glasvezel kabel 5 m MPO/MTP 12x LC OS2 Geel SKU: RL7875 Release datum: 29 augustus 2018
Algemeen
  • Merk ACT
  • Kleur Geel
Aansluitingen
  • Connectiviteit MPO/MTP
Overige
  • Geslacht connector Mannelijk/Vrouwelijk
  • Aansluiting 2 type Vrouwelijk
  • Aansluiting 1 type Mannelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) 12x LC
  • Reflectieverlies 55 dB
  • Draad modus structuur Single-mode
  • Soort kabel LSZH
  • Type glasvezel OS2
  • Kern diameter 9 µm
  • Diameter van de kabel 3 mm
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
  • Verlies van insertion 0,2 dB
Eigenschappen
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) -20 - 70 °C
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000
  • Temperatuur, in bedrijf -20 - 70 °C
  • Aantal per verpakking 1 stuk(s)
  • Aantal 1
  • Full duplex Ja
Kabel
  • Snoerlengte 5 m
  • Lengte 5 m

Contact opnemen