• Log in

ACT RL7865 Glasvezel kabel 5 m MPO/MTP 8x LC ADSS OS2 Geel

SKU: RL7865
ACT RL7865, 5 m, ADSS, OS2, MPO/MTP, 8x LC

Meer informatie en productspecificaties

  • Voorraad: 1
  • Levering binnen 1-2 werkdagen
ACT RL7865 Glasvezel kabel 5 m MPO/MTP 8x LC ADSS OS2 Geel ACT RL7865 Glasvezel kabel 5 m MPO/MTP 8x LC ADSS OS2 Geel Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT RL7865 Glasvezel kabel 5 m MPO/MTP 8x LC ADSS OS2 Geel SKU: RL7865 Release datum: 29 augustus 2018
Overige
  • Temperatuur, in bedrijf -20 - 70 °C
  • Merk ACT
  • Snoerlengte 5 m
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) -20 - 70 °C
  • Geslacht connector Mannelijk/Vrouwelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) 8x LC
  • Connectiviteit MPO/MTP
  • Lengte 5 m
  • Aansluiting 1 type Mannelijk
  • Geslacht connector Mannelijk/Vrouwelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) 8x LC
  • Lengte 5 m
  • Aansluiting 2 type Vrouwelijk
  • Soort kabel ADSS
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
  • Aantal 1
  • Draad modus structuur Single-mode
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Kern diameter 9 µm
  • Type glasvezel OS2
  • Diameter van de kabel 3 mm
  • Aantal per verpakking 1 stuk(s)
  • Full duplex Ja
  • Kleur Geel
  • Connectiviteit MPO/MTP
  • Aantal per verpakking 1 stuk(s)
  • Reflectieverlies 55 dB
  • Verlies van insertion 0,2 dB

Contact met Acknowledge
Acknowledge
Kan Acknowledge je helpen?