• Log in

ACT RL7823 Glasvezel kabel 3 m MTP 8x LC OM3 Aqua-kleur

SKU: RL7823
ACT RL7823, 3 m, OM3, MTP, 8x LC

Meer informatie en productspecificaties

  • Voorraad: 4
  • Levering binnen 1-2 werkdagen
ACT RL7823 Glasvezel kabel 3 m MTP 8x LC OM3 Aqua-kleur ACT RL7823 Glasvezel kabel 3 m MTP 8x LC OM3 Aqua-kleur Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT RL7823 Glasvezel kabel 3 m MTP 8x LC OM3 Aqua-kleur SKU: RL7823 Release datum: 29 augustus 2018
Overige
  • Temperatuur, in bedrijf -20 - 70 °C
  • Snoerlengte 3 m
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) -20 - 70 °C
  • Geslacht connector Mannelijk/Vrouwelijk
  • Merk ACT
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) 8x LC
  • Connectiviteit MTP
  • Lengte 3 m
  • Aansluiting 1 type Mannelijk
  • Geslacht connector Mannelijk/Vrouwelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) 8x LC
  • Lengte 3 m
  • Aansluiting 2 type Vrouwelijk
  • Soort kabel LSZH
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
  • Aantal 1
  • Draad modus structuur Multimode
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Kern diameter 50 µm
  • Type glasvezel OM3
  • Diameter van de kabel 3 mm
  • Aantal per verpakking 1 stuk(s)
  • Kleur Aqua-kleur
  • Connectiviteit MTP
  • Aantal per verpakking 1 stuk(s)
  • Verlies van insertion 0,35 dB
  • Reflectieverlies 20 dB

Contact met Acknowledge
Acknowledge
Kan Acknowledge je helpen?