• Log in

ACT RL7787 Glasvezel kabel 7 m MTP OS2 Geel

SKU: RL7787
ACT RL7787, 7 m, OS2, MTP, MTP

Meer informatie en productspecificaties

  • Voorraad: 2
  • Levering binnen 1-2 werkdagen
ACT RL7787 Glasvezel kabel 7 m MTP OS2 Geel ACT RL7787 Glasvezel kabel 7 m MTP OS2 Geel Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT RL7787 Glasvezel kabel 7 m MTP OS2 Geel SKU: RL7787 Release datum: 29 augustus 2018
Overige
  • Snoerlengte 7 m
  • Geslacht connector Mannelijk
  • Merk ACT
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) MTP
  • Connectiviteit MTP
  • Lengte 7 m
  • Aansluiting 1 type Mannelijk
  • Geslacht connector Mannelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) MTP
  • Lengte 7 m
  • Soort kabel LSZH
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
  • Aantal 1
  • Draad modus structuur Single-mode
  • Bekleding diameter 128 µm
  • Kern diameter 50 µm
  • Type glasvezel OS2
  • Diameter van de kabel 3 mm
  • Aantal per verpakking 1 stuk(s)
  • Kleur Geel
  • Connectiviteit MTP
  • Aantal per verpakking 1 stuk(s)
  • Verlies van insertion 0,35 dB
  • Reflectieverlies 60 dB

Contact met Acknowledge
Acknowledge
Kan Acknowledge je helpen?