• Log in

ACT RL7761 Glasvezel kabel 1 m MPO/MTP OM4 Violet

SKU: RL7761
ACT RL7761, 1 m, OM4, MPO/MTP, MPO/MTP

Meer informatie en productspecificaties

  • Voorraad: 12
  • Levering binnen 1-2 werkdagen
ACT RL7761 Glasvezel kabel 1 m MPO/MTP OM4 Violet ACT RL7761 Glasvezel kabel 1 m MPO/MTP OM4 Violet Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT RL7761 Glasvezel kabel 1 m MPO/MTP OM4 Violet SKU: RL7761 Release datum: 29 augustus 2018
Overige
  • Temperatuur, in bedrijf -20 - 70 °C
  • Merk ACT
  • Snoerlengte 1 m
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) -20 - 70 °C
  • Geslacht connector Vrouwelijk/Vrouwelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) MPO/MTP
  • Connectiviteit MPO/MTP
  • Lengte 1 m
  • Aansluiting 1 type Vrouwelijk
  • Geslacht connector Vrouwelijk/Vrouwelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) MPO/MTP
  • Lengte 1 m
  • Aansluiting 2 type Vrouwelijk
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
  • Aantal 1
  • Draad modus structuur Multimode
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Kern diameter 50 µm
  • Type glasvezel OM4
  • Diameter van de kabel 3 mm
  • Aantal per verpakking 1 stuk(s)
  • Kleur Violet
  • Connectiviteit MPO/MTP
  • Aantal per verpakking 1 stuk(s)
  • Reflectieverlies 20 dB
  • Verlies van insertion 0,2 dB

Contact met Acknowledge
Acknowledge
Kan Acknowledge je helpen?