• Log in

ACT RL7721 Glasvezel kabel 1 m MPO/MTP OM3 Aqua-kleur

SKU: RL7721
ACT RL7721, 1 m, OM3, MPO/MTP, MPO/MTP

Meer informatie en productspecificaties

  • Voorraad: 4
  • Levering binnen 1-2 werkdagen
ACT RL7721 Glasvezel kabel 1 m MPO/MTP OM3 Aqua-kleur ACT RL7721 Glasvezel kabel 1 m MPO/MTP OM3 Aqua-kleur Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT RL7721 Glasvezel kabel 1 m MPO/MTP OM3 Aqua-kleur SKU: RL7721 Release datum: 29 augustus 2018
Overige
  • Temperatuur, in bedrijf -20 - 70 °C
  • Snoerlengte 1 m
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) -20 - 70 °C
  • Geslacht connector Vrouwelijk/Vrouwelijk
  • Merk ACT
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) MPO/MTP
  • Connectiviteit MPO/MTP
  • Lengte 1 m
  • Aansluiting 1 type Vrouwelijk
  • Geslacht connector Vrouwelijk/Vrouwelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) MPO/MTP
  • Lengte 1 m
  • Aansluiting 2 type Vrouwelijk
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
  • Aantal 1
  • Draad modus structuur Multimode
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Kern diameter 50 µm
  • Type glasvezel OM3
  • Diameter van de kabel 3 mm
  • Aantal per verpakking 1 stuk(s)
  • Kleur Aqua-kleur
  • Connectiviteit MPO/MTP
  • Aantal per verpakking 1 stuk(s)
  • Verlies van insertion 0,2 dB
  • Reflectieverlies 20 dB

Contact met Acknowledge
Acknowledge
Kan Acknowledge je helpen?