• Al 25 jaar ICT specialist!
  • Kopen op rekening!
  • Een vast contactpersoon
  • Op locatie installeren & imagen
Taal

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1.5m (RL9951) Glasvezel kabel 1,5 m Geel

SKU: RL9951
ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1.5m (RL9951), 1,5 m, LC, LC

Meer informatie en productspecificaties

  • 152 producten levering binnen 1-2 werkdagen
ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1.5m (RL9951) Glasvezel kabel 1,5 m Geel ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1.5m (RL9951) Glasvezel kabel 1,5 m Geel Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 1.5m (RL9951) Glasvezel kabel 1,5 m Geel SKU: RL9951 Release datum: 15 december 2009
Algemeen
  • Merk ACT
  • Kleur Geel
Aansluitingen
  • Connectiviteit LC
Overige
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) LC
  • Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm
Eigenschappen
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000
Kabel
  • Snoerlengte 1,5 m
  • Lengte 1,5 m

Contact opnemen