• Log in

ACT DC5208 Glasvezel kabel 35 m 2x MPO OM4 Violet

SKU: DC5208
ACT DC5208, 35 m, OM4, 2x MPO, 2x MPO

Meer informatie en productspecificaties

  • Op Bestelling
ACT DC5208 Glasvezel kabel 35 m 2x MPO OM4 Violet ACT DC5208 Glasvezel kabel 35 m 2x MPO OM4 Violet Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT DC5208 Glasvezel kabel 35 m 2x MPO OM4 Violet SKU: DC5208 Release datum: 10 maart 2020
Algemeen
  • Merk ACT
  • Kleur Violet
Eigenschappen
  • Temperatuur bij opslag -40 - 80 °C
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) -20 - 70 °C
  • Temperatuur, in bedrijf -20 - 70 °C
  • Aantal per verpakking 1 stuk(s)
  • Aantal 1
  • Full duplex Nee
Kabel
  • Snoerlengte 35 m
  • Lengte 35 m
Afmetingen
  • Gewicht 1,24 kg
Aansluitingen
  • Connectiviteit 2x MPO
Overige
  • Polariteit A
  • Reflectieverlies 20 dB
  • Verlies van insertion 0,2 dB
  • Aansluiting 1 type Vrouwelijk
  • Aansluiting 2 type Vrouwelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) 2x MPO
  • Geslacht connector Vrouwelijk/Vrouwelijk
  • Soort kabel LSZH
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
  • Diameter van de kabel 6,8 mm
  • Draad modus structuur Multimode
  • Type glasvezel OM4
  • Kern diameter 50 µm
  • Bekleding diameter 125 µm

Contact met Acknowledge
Acknowledge
Kan Acknowledge je helpen?