• Al 25 jaar ICT specialist!
  • Kopen op rekening!
  • Een vast contactpersoon
  • Op locatie installeren & imagen
Taal

ACT 1.5m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel 1,5 m LC SC Blauw

SKU: RL8751
ACT 1.5m 50/125µm OM4, 1,5 m, LC, SC, Mannelijk/Mannelijk

Meer informatie en productspecificaties

  • 12 producten levering binnen 1-2 werkdagen
ACT 1.5m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel 1,5 m LC SC Blauw ACT 1.5m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel 1,5 m LC SC Blauw Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT 1.5m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel 1,5 m LC SC Blauw SKU: RL8751 Release datum: 22 september 2011
Algemeen
  • Merk ACT
  • Kleur Blauw
  • Materiaal PVC
Aansluitingen
  • Connectiviteit LC
Overige
  • Aansluiting 2 type Mannelijk
  • Aansluiting 1 type Mannelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) SC
  • Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
  • Kern diameter 50 µm
  • Bekleding diameter 125 µm
Eigenschappen
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000
  • Full duplex Ja
Kabel
  • Snoerlengte 1,5 m
  • Lengte 1,5 m

Contact opnemen