• Al 25 jaar ICT specialist!
  • Kopen op rekening!
  • Een vast contactpersoon
  • Op locatie installeren & imagen
Taal

ACT 0.5m 62.5/125µm OM1 Glasvezel kabel 0,5 m LC SC Oranje

SKU: RL8000
ACT 0.5m 62.5/125µm OM1, 0,5 m, LC, SC

Meer informatie en productspecificaties

  • 3 producten levering binnen 1-2 werkdagen
ACT 0.5m 62.5/125µm OM1 Glasvezel kabel 0,5 m LC SC Oranje ACT 0.5m 62.5/125µm OM1 Glasvezel kabel 0,5 m LC SC Oranje Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

ACT 0.5m 62.5/125µm OM1 Glasvezel kabel 0,5 m LC SC Oranje SKU: RL8000 Release datum: 11 augustus 2011
Algemeen
  • Merk ACT
  • Kleur Oranje
Aansluitingen
  • Connectiviteit LC
Overige
  • Aansluiting 2 type Mannelijk
  • Aansluiting 1 type Mannelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) SC
  • Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
  • Kern diameter 62,5 µm
  • Bekleding diameter 125 µm
Eigenschappen
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000
  • Full duplex Ja
Kabel
  • Snoerlengte 0,5 m
  • Lengte 0,5 m

Contact opnemen