• Log in

Origin Storage 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR OM3 ST Turkoois

SKU: 85505 Merk: CABLES TO GO
Origin Storage 85505, 2 m, OFNR, OM3, ST, ST, Turkoois

Meer informatie en productspecificaties

  • Op Bestelling
In Winkelwagen
Origin Storage 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR OM3 ST Turkoois Origin Storage 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR OM3 ST Turkoois Log in om prijzen te zien

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specificaties en producteigenschappen

Origin Storage 85505 Glasvezel kabel 2 m OFNR OM3 ST Turkoois SKU: 85505
Algemeen
  • Productlijn C2G
Overige
  • Productlijn C2G
  • Temperatuur, in bedrijf -20 - 70 °C
  • Merk CABLES TO GO
  • Algemeen Netwerkkabeltype Netwerkkabel - OM3
  • Omgevingsparameters Max. gebruikstemperatuur 70 °C
  • Omgevingsparameters Min. gebruikstemperatuur -20 °C
  • Algemeen Technologie Glasvezel
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) 2 x ST multimodus - male
  • Connectiviteit Connector 2 x ST multimodus - male
  • Lengte 2 m
  • Algemeen Voorzieningen Halogeenvrij
  • Algemeen Materiaal van omhulsel Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
  • Algemeen Vezelhoev. 2
  • Algemeen Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Algemeen Type glasvezel Multi-modus
  • Kern diameter 50 µm
  • Draad modus structuur Multimode
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Kleur kabel Turkoois
  • Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
  • Type glasvezel OM3
  • Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
  • Materiaal buitenmantel Polyvinyl chloride (PVC)
  • Lengte snoer 2 m
  • Aansluiting 2 ST
  • Aansluiting 1 ST
  • Aantal per verpakking 10 stuk(s)
  • Kabelafscherming S/FTP (S-STP)
  • Kabel standaard Cat6
  • Merk Cables To Go
  • SupplierName Origin Storage
  • Full duplex Ja
  • Bekabelingstechnologie 10/100/1000Base-T(X)
  • Soort kabel OFNR
  • image-0 http://images.icecat.biz/img/gallery/85837668_3577122504.jpg
  • Kleur Aqua
  • Garantie van de fabrikant Service & Support Levenslange beperkte garantie
  • Diversen Conformiteitsnormen TIA/EIA-455-171A

Contact met Acknowledge
Acknowledge
Kan Acknowledge je helpen?