• Log in
Loading...
Filters
Connectiviteit (tweede aansluiting)
  1. 10 pin Micro-USB Type B - male (15)
  2. 10-PIN IDC - female (4)
  3. 10-pins Micro-USB Type A - male (2)
  4. 12 x LC enkele modus - male (1)
  5. 12 x LC multi-modus - male (9)
  6. 12+5-pins analoge DVI - male (8)
  7. 12+5-pins analoge DVI - male ¦ 3-pins afsluitbeveiliging (1)
  8. 12+5-pins analoge DVI - male ¦ Mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (1)
  9. 15 pin HD D-Sub (HD-15) - female (6)
  10. 15 pin HD D-Sub (HD-15) - male (21)
  11. 15 pin HD D-Sub (HD-15) - male ¦ 2 x 6-pins mini-DIN (PS/2 stijl) - male (1)
  12. 15 pin HD D-Sub (HD-15) - male ¦ Mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (1)
  13. 15 pins Serial ATA-voeding - female (3)
  14. 15 pins Serial ATA-voeding - female ¦ 4-PIN interne voeding - female (1)
  15. 15 pins Serial ATA-voeding - male (4)
  16. 15 pins Serial ATA-voeding - male ¦ 7 pins Serial ATA - male (1)
  17. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) (1)
  18. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - female (77)
  19. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - female ¦ 24+1-pins digitale DVI - female (1)
  20. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - female ¦ 24+5-pin gecombineerde DVI - female (1)
  21. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - female ¦ Apple Lightning - female (1)
  22. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - female ¦ Mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (4)
  23. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - male (106)
  24. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - male ¦ 2 x 6-pins mini-DIN (PS/2 stijl) - male (2)
  25. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - male ¦ 4 pin USB Type A - male ¦ Mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (1)
  26. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - male ¦ Mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (13)
  27. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) ¦ Mini-telefoon stereo 3,5 mm (1)
  28. 15-pens D-Sub (DB-15) - female (5)
  29. 15-pens D-Sub (DB-15) - male (6)
  30. 15-pins HD D-Sub (HD-15) zonder pin 9 - female (1)
  31. 15-pins RapidRun - female (1)
  32. 15-pins RapidRun - male (1)
  33. 16 pins micro-Serial ATA - male (1)
  34. 18+1-pins digitale DVI (Single-Link) - female (14)
  35. 18+1-pins digitale DVI (Single-Link) - male (55)
  36. 18+5-pins gecombineerde DVI (Single-Link) - male (1)
  37. 19 pins HDMI type A (1)
  38. 19 pins HDMI type A - female (36)
  39. 19 pins HDMI type A - female (uitvoer) (1)
  40. 19 pins HDMI type A - female (uitvoer) ¦ 15-pens D-Sub (DB-15) - female (uitvoer) (4)
  41. 19 pins HDMI type A - female ¦ 24+1-pins digitale DVI - female (1)
  42. 19 pins HDMI type A - female ¦ Apple Lightning - female (1)
  43. 19 pins HDMI type A - male (216)
  44. 19 pins HDMI type A - male (uitvoer) ¦ 4 pins-USB type A (alleen voeding) - male (1)
  45. 19 pins HDMI type A - male - 180° draaibaar (2)
  46. 19 pins HDMI type A - male ¦ 20-pins DisplayPort - male ¦ Mini DisplayPort - male (1)
  47. 19 pins HDMI type A - male ¦ 4 pin USB Type A - male (1)
  48. 19 pins HDMI type A - male ¦ 5-pins Micro-USB Type B (alleen voeding) - female (2)
  49. 19 pins HDMI type A - male ¦ Mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (1)
  50. 19 pins micro HDMI type D - female (1)
  51. 19 pins micro HDMI type D - male (14)
  52. 19 pins micro HDMI type D - male ¦ 19 pins HDMI type A - male (8)
  53. 19 pins-mini-HDMI type C - male (21)
  54. 2 x 10-PIN IDC - female (1)
  55. 2 x 15 pins Serial ATA-voeding - female (5)
  56. 2 x 15 pins Serial ATA-voeding - female ¦ 4-PIN interne voeding - female (1)
  57. 2 x 20-pins DisplayPort - female (1)
  58. 2 x 24+5-pin gecombineerde DVI - female (1)
  59. 2 x 26-pins 4x Shielded Mini MultiLane SAS (SFF-8088) - male (2)
  60. 2 x 34-PIN IDC - female (1)
  61. 2 x 4 pin USB Type A - female (1)
  62. 2 x 4 pin USB Type A - male ¦ 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - male (1)
  63. 2 x 4 pins-PWM - male (1)
  64. 2 x 4 x InfiniBand (SFF-8470) (1)
  65. 2 x 4-PIN interne voeding - female (2)
  66. 2 x 6 pins-PCI Express-voeding - female (1)
  67. 2 x 6-pins mini-DIN (PS/2 stijl) - female (2)
  68. 2 x 7 pins externe Serial ATA - male (1)
  69. 2 x 9-pens D-Sub (DB-9) - male (1)
  70. 2 x 9-pins IDC - female (1)
  71. 2 x 9-pins USB type A - female (1)
  72. 2 x BNC - male (1)
  73. 2 x LC - female (1)
  74. 2 x LC enkele modus - female (1)
  75. 2 x LC enkele modus - male (62)
  76. 2 x LC multi-modus - female (1)
  77. 2 x LC multi-modus - male (163)
  78. 2 x LC/APC enkele modus - male (3)
  79. 2 x LC/PC enkele modus - male (9)
  80. 2 x LC/PC multi-modus - male (17)
  81. 2 x LC/UPC enkele modus - male (11)
  82. 2 x LC/UPC multi-modus - male (42)
  83. 2 x LC/UPC multi-modus - male - beschermdop, ODVA (8)
  84. 2 x LC/UPC multi-modus - male - protective cap, ODVA (1)
  85. 2 x mini-telefoon stereo 3,5 mm - female (4)
  86. 2 x minitelefoon stereo 3,5 mm - female (1)
  87. 2 x QSFP28 (10)
  88. 2 x RCA - female (4)
  89. 2 x RCA - male (18)
  90. 2 x RJ-11 - female (1)
  91. 2 x RJ-45 - female (4)
  92. 2 x SC enkele modus - male (30)
  93. 2 x SC multimodus - female (1)
  94. 2 x SC multimodus - male (158)
  95. 2 x SC/APC enkele modus - male (18)
  96. 2 x SC/PC enkele modus - male (16)
  97. 2 x SC/PC meervoudige modus - male (26)
  98. 2 x SC/UPC enkele modus - male (2)
  99. 2 x SC/UPC meervoudige modus - male (6)
  100. 2 x ST enkele modus - male (21)
  101. 2 x ST multimodus - male (85)
  102. 2 x ST/PC enkele modus - male (5)
  103. 2 x ST/PC multi-mode - male (42)
  104. 2 x ST/UPC meervoudige modus - male (6)
  105. 2 x TOSLINK - female (1)
  106. 2 x voeding IEC 60320 C13 (4)
  107. 2 x voeding IEC 60320 C5 (1)
  108. 2-PIN digitale audio - female (1)
  109. 20-pins DisplayPort - female (10)
  110. 20-pins DisplayPort - male (71)
  111. 20-pins DisplayPort - male - met grendel (5)
  112. 20-pins DisplayPort - male ¦ 20-pins DisplayPort - female (1)
  113. 20-pins DisplayPort - male ¦ 4 pin USB Type A - male ¦ Mini-telefoon 3,5 mm - male (1)
  114. 20-pins DisplayPort - male ¦ 4-pins USB type B - male ¦ 2 x mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (1)
  115. 20-pins IDC - female (1)
  116. 21-pens SCART - male (3)
  117. 22 pins Serial ATA - male (3)
  118. 24 pins-USB-C (2)
  119. 24 pins-USB-C - female (1)
  120. 24 pins-USB-C - female ¦ Mini-telefoon 3,5 mm - female (1)
  121. 24 pins-USB-C - male (96)
  122. 24 pins-USB-C - male - omkeerbaar (1)
  123. 24 pins-USB-C - male - recht (4)
  124. 24 pins-USB-C - male - rechthoekig (2)
  125. 24 pins-USB-C - male ¦ Gelijkstroomconnector - male (1)
  126. 24 pins-USB-C - stekker (2)
  127. 24+1-pins digitale DVI - female (24)
  128. 24+1-pins digitale DVI - female ¦ 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - female (1)
  129. 24+1-pins digitale DVI - female ¦ 19 pins HDMI type A - female ¦ 20-pins DisplayPort - female (1)
  130. 24+1-pins digitale DVI - male (48)
  131. 24+1-pins digitale DVI - male ¦ 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - male (1)
  132. 24+1-pins digitale DVI - male ¦ 4 pin USB Type A - male (1)
  133. 24+1-pins digitale DVI - male ¦ 4-pins USB type B - male (1)
  134. 24+1-pins digitale DVI - male ¦ 4-pins USB type B - male ¦ 2 x mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (2)
  135. 24+5-pin gecombineerde DVI - female (12)
  136. 24+5-pin gecombineerde DVI - male (9)
  137. 24+5-pin gecombineerde DVI - male ¦ 4-pins USB type B - male ¦ 2 x mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (1)
  138. 24-pens digitale DVI - female (1)
  139. 25-pens D-Sub (DB-25) - female (31)
  140. 25-pens D-Sub (DB-25) - male (37)
  141. 26 pin 4x Mini SAS (SFF-8088) - male (2)
  142. 26-PIN IDC - female (2)
  143. 26-pins 4x Shielded Mini MultiLane SAS (SFF-8088) - male (4)
  144. 26-pins 4x Shielded Mini MultiLane SAS (SFF-8088) - male ¦ 22 pins Serial ATA - female (1)
  145. 26-pins 4x Shielded Mini MultiLane SAS (SFF-8088) - stekker (2)
  146. 28-pens D-Sub (DB-28) - male (1)
  147. 3 pins-XLR - female (6)
  148. 3 x 15 pins Serial ATA-voeding (1)
  149. 3 x 4-PIN interne voeding - female (1)
  150. 3 x BNC - female (1)
  151. 3 x RCA - male (5)
  152. 3-pins afsluitbeveiliging - male (1)
  153. 32-pins 4i MultiLane SAS (SFF-8484) - female (1)
  154. 34-pens M/34 (V.35) - female (2)
  155. 34-pens M/34 (V.35) - male (2)
  156. 36 pin 4x Mini SAS HD (SFF-8644) - male (9)
  157. 36-PIN Centronics - male (10)
  158. 36-PIN mini-Centronics - male (1)
  159. 36-pins 4i Mini MultiLane SAS (SFF-8087) - stekker (2)
  160. 36-pins 4x Mini SAS HD (SFF-8643) - male (8)
  161. 36-pins 4x Shielded Mini MultiLane SAS (SFF-8644) (1)
  162. 37-pens D-Sub (DB-37) - female (6)
  163. 37-pens D-Sub (DB-37) - male (1)
  164. 4 pin USB Type A (1)
  165. 4 pin USB Type A - female (28)
  166. 4 pin USB Type A - female ¦ 24 pins-USB-C - female (1)
  167. 4 pin USB Type A - male (132)
  168. 4 pin USB Type A - male ¦ 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - male (1)
  169. 4 pin USB Type A - male ¦ 4 pins-USB type A (alleen voeding) - male (2)
  170. 4 pins-PWM - female (1)
  171. 4 pins-USB type A (alleen voeding) - male (1)
  172. 4 x 15 pin HD D-Sub (HD-15) - female (1)
  173. 4 x 15 pins Serial ATA-voeding - female (1)
  174. 4 x 25-pens D-Sub (DB-25) - male (1)
  175. 4 x 26-pins 4x Shielded Mini MultiLane SAS (SFF-8088) - male (3)
  176. 4 x 29-pins interne SAS (SFF-8482) - stopcontact ¦ 4 x 15 pins Serial ATA-voeding - stekker (1)
  177. 4 x 4-PIN interne voeding - female (1)
  178. 4 x 40-PIN IDC - female (1)
  179. 4 x 7 pins Serial ATA - stekker (1)
  180. 4 x InfiniBand (SFF-8470) (1)
  181. 4 x InfiniBand (SFF-8470) - male (4)
  182. 4 x LC (1)
  183. 4 x LC multi-modus - male (2)
  184. 4 x LC/UPC enkele modus - male (9)
  185. 4 x LC/UPC multi-modus - male (30)
  186. 4 x SFP+ (1)
  187. 4 x SFP+ - male (5)
  188. 4 x SFP+ - met grendel (7)
  189. 4 x SFP25G (1)
  190. 4 x SFP28 (1)
  191. 4-PIN FireWire - male (2)
  192. 4-PIN interne voeding - female (2)
  193. 4-PIN interne voeding - female ¦ 4-PIN mini-stroomconnector - female (1)
  194. 4-PIN interne voeding - male (4)
  195. 4-PIN mini-stroomconnector - female ¦ 4-PIN interne voeding - female (1)
  196. 4-pins intern vermogen (5 V) - male ¦ Voeding 8 pins-EPS12V - male (1)
  197. 4-pins mini-DIN - female (1)
  198. 4-pins mini-DIN - female ¦ 3 x RCA - female (1)
  199. 4-pins mini-DIN - male (3)
  200. 4-pins mini-USB Type A (alleen voeding) - female (1)
  201. 4-pins mini-USB Type B - male (1)
  202. 4-pins USB 2.0 header - female (1)
  203. 4-pins USB type B - male (23)
  204. 4-pins USB type B - male - recht (1)
  205. 4-pins USB type B - male ¦ Mini-telefoon 3,5 mm - male ¦ 2 x 20-pins DisplayPort - male (2)
  206. 4-pins USB type B - male ¦ Mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (2)
  207. 40-PIN IDC - male (1)
  208. 40-PIN IDC - male ¦ 4-PIN interne voeding - male (1)
  209. 40-PIN IDC - male ¦ Voeding 4-polig - male (1)
  210. 5 pin IDC - female (1)
  211. 5 pin Micro-USB Type A - male (1)
  212. 5 pin Micro-USB Type A - male ¦ Apple Lightning - male (1)
  213. 5 pins-micro-USB type B - female (4)
  214. 5 pins-micro-USB type B - male (27)
  215. 5 pins-micro-USB type B - male - 90° hoek naar links (1)
  216. 5 pins-micro-USB type B - male ¦ 24 pins-USB-C - male (1)
  217. 5 pins-micro-USB type B - male ¦ Apple Lightning - male (2)
  218. 5 x BNC - male (4)
  219. 5 x mini-telefoon stereo 3,5 mm - female (2)
  220. 5 x RCA - male (4)
  221. 5-pins Micro-USB Type B (alleen voeding) - male (1)
  222. 5-pins USB 2.0 header - female (1)
  223. 50-PIN Centronics - female (1)
  224. 50-PIN Centronics - male (1)
  225. 6 pins-PCI Express-voeding (1)
  226. 6 pins-PCI Express-voeding - female (2)
  227. 6 pins-PCI Express-voeding - male (2)
  228. 6-PIN FireWire - male (2)
  229. 6-pins mini-DIN (PS/2 stijl) - female (6)
  230. 6-pins mini-DIN (PS/2 stijl) - male (11)
  231. 6-pins mini-DIN (PS/2 stijl) - male ¦ 6-pins mini-DIN (PS/2 stijl) - female (1)
  232. 60-pens D-Sub (DB-60) - male (1)
  233. 60-PIN LFH - male (1)
  234. 68-pins IDC - male (1)
  235. 7 pins externe Serial ATA - female (1)
  236. 7 pins externe Serial ATA - male (5)
  237. 7 pins externe Serial ATA - stopcontact (1)
  238. 7 pins Serial ATA (1)
  239. 7 pins Serial ATA - female (15)
  240. 7 pins Serial ATA - female ¦ 15 pins Serial ATA-voeding - male (1)
  241. 7 pins Serial ATA - female ¦ 4-PIN DIN - male (1)
  242. 7 pins Serial ATA - female ¦ 4-PIN interne voeding - male (1)
  243. 7 pins Serial ATA - female ¦ 4-pins intern vermogen (12 V) - male (2)
  244. 7 pins Serial ATA - stopcontact (20)
  245. 7 pins Serial ATA - stopcontact ¦ 15 pins Serial ATA-voeding - stekker (1)
  246. 7 pins Serial ATA - stopcontact ¦ 4-PIN interne voeding - male (1)
  247. 8 pins-PCI Express-voeding - male (3)
  248. 8 x LC enkele modus - male (6)
  249. 8 x LC multi-modus - male (8)
  250. 8 x LC/UPC enkele modus - male (30)
  251. 8 x LC/UPC multi-modus - male (30)
  252. 8 x RJ-45 - male (2)
  253. 8-PIN mini-DIN - female (1)
  254. 8-PIN mini-DIN - male (1)
  255. 9 pin USB Type B - female (1)
  256. 9 pin USB Type B - male (18)
  257. 9-pens D-Sub (DB-9) - female (61)
  258. 9-pens D-Sub (DB-9) - male (26)
  259. 9-pins FireWire 800 - male (1)
  260. 9-pins seriële stiftlijst (2)
  261. 9-pins USB type A - female (21)
  262. 9-pins USB type A - male (39)
  263. Apple Dock-aansluiting - male (2)
  264. Apple Lightning - male (9)
  265. Apple Lightning - male - recht (4)
  266. Apple Lightning - male ¦ 24 pins-USB-C - male ¦ 5 pins-micro-USB type B - male (1)
  267. Apple MagSafe 2 - male (1)
  268. BNC - male (22)
  269. CX4 - male (2)
  270. CXP - male (1)
  271. DC-stroomstekerbus 3,0 mm - female ¦ Gelijkstroomstekerbus 4,5 mm - female (1)
  272. DMS-59 - male (5)
  273. DVI - female (1)
  274. Enova Ethernet uitbreidingsconnector - male (2)
  275. Europlug (stroom CEE 7/16) (1)
  276. Europlug (stroom CEE 7/16) - male (2)
  277. F-connector (2)
  278. Gelijkstroomconnector - female (1)
  279. Gelijkstroomstekerbus 4,5 mm (1)
  280. Gelijkstroomstekerbus 4,5 mm - male (1)
  281. IEC-connector - female (2)
  282. IEC-connector - female - rechthoekig (3)
  283. IEEE 1394 header - male (1)
  284. KX20 - male (1)
  285. LC (1)
  286. LC multi-modus (3)
  287. LC multi-modus - male (2)
  288. LC multi-modus - male ¦ LC enkele modus - male (1)
  289. LC/UPC - female (5)
  290. LC/UPC enkele modus - male (1)
  291. M12 - male (1)
  292. Male (1)
  293. Micro-USB Type B - male (1)
  294. Mini DisplayPort - female (7)
  295. Mini DisplayPort - male (30)
  296. Mini USB type A - male (2)
  297. Mini USB type B - female (1)
  298. Mini USB type B - male (28)
  299. Mini USB type B - male ¦ 5 pins-micro-USB type B - male (1)
  300. Mini-telefoon 3,5 mm - female (1)
  301. Mini-telefoon 3,5 mm 4-polig - female (4)
  302. Mini-telefoon 3,5 mm 4-polig - male (2)
  303. Mini-telefoon mono 3,5 mm - female (1)
  304. Mini-telefoon stereo 3,5 mm - female (33)
  305. Mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (109)
  306. Mini-telefoon stereo 3,5 mm, 4-pins USB type B, 24+1-pins digitale DVI - male (2)
  307. MPO meervoudige modus - female (1)
  308. MPO meervoudige modus - male (1)
  309. MT-RJ - female (1)
  310. MT-RJ multimodus - male (4)
  311. MT-RJ/PC multi-mode - male (1)
  312. MTP (1)
  313. MTP multi-modus - male (1)
  314. MTP/MPO enkele modus - female (12)
  315. MTP/MPO multi-modus - female (36)
  316. MTP/MPO/APC enkelvoudige modus - female (3)
  317. MTP/MPO/APC multi-modus - female (1)
  318. MUVI-connector - female (7)
  319. MUVI-connector - male (2)
  320. N-connector - female (3)
  321. N-connector - male (1)
  322. N-connector - stekker (1)
  323. N-Series connector - male (2)
  324. Niet-geïsoleerde draad (1)
  325. Power DC-plug 3,4 mm - male (1)
  326. QSFP (17)
  327. QSFP - male (1)
  328. QSFP+ (39)
  329. QSFP+ - male (3)
  330. QSFP+ - met grendel (19)
  331. QSFP28 (14)
  332. QSFP28 - male (12)
  333. Quick Disconnect - male (1)
  334. RapidRun optisch - female (1)
  335. RapidRun optisch - male (12)
  336. RCA - female (5)
  337. RCA - male (12)
  338. RCA x 2 - female (1)
  339. RCA x 2 - male (10)
  340. RCA x 3 - male (1)
  341. RF-annsluiting DART (1)
  342. RJ-10 - male (1)
  343. RJ-11 - female (2)
  344. RJ-11 - male (19)
  345. RJ-12 - female (2)
  346. RJ-12 - male (10)
  347. RJ-45 (2)
  348. RJ-45 (10 pins) - male (3)
  349. RJ-45 - female (13)
  350. RJ-45 - male (2123)
  351. RJ-48C - female (1)
  352. RP-TNC (1)
  353. RP-TNC - female (6)
  354. RPS voeding (1)
  355. Samsung 30-pins Dock connector - male (1)
  356. SC - female (1)
  357. SC - male (1)
  358. SC multimodus - female (1)
  359. SC multimodus - male ¦ SC enkele modus - male (1)
  360. SC/UPC - female (4)
  361. SFP+ (37)
  362. SFP+ - male (16)
  363. SFP+ - male - met grendel (1)
  364. SFP+ - met grendel (23)
  365. SFP28 (7)
  366. Souriau UTG - female (3)
  367. Souriau UTG - male (1)
  368. Sub-mini telefoon stereo 2,5 mm - male (1)
  369. Telefoon mono 6,3 mm - female (1)
  370. Telefoon stereo 6,3 mm - female (2)
  371. Telefoon stereo 6,3 mm - male (10)
  372. TNC - female (2)
  373. TNC - male (9)
  374. TOSLINK - female (1)
  375. TOSLINK - male (12)
  376. TOSLINK, mini-TOSLINK - male (1)
  377. Voeding 2-polig - female (1)
  378. Voeding 24-pins ATX - female (1)
  379. Voeding 24-pins ATX - male (1)
  380. Voeding 3-polig - male (1)
  381. Voeding 8 pins-EPS12V - male (1)
  382. Voeding BS 1363 - male (15)
  383. Voeding BS 1363A (1)
  384. Voeding BS 1363A - male (2)
  385. Voeding BS 546 - male (1)
  386. Voeding CEE 7/7 (5)
  387. Voeding CEE 7/7 - male (51)
  388. Voeding CEE 7/7 - male - gehoekt (5)
  389. Voeding CEE 7/7 - male - rechthoekig (1)
  390. Voeding gelijkspanningsuitgang 5,5 mm (ID: 2,5 mm) - male (1)
  391. Voeding IEC 60309 (1)
  392. Voeding IEC 60309 32A (1)
  393. Voeding IEC 60320 C13 (73)
  394. Voeding IEC 60320 C13 - recht (3)
  395. Voeding IEC 60320 C13 ¦ Voeding IEC 60320 C5 (1)
  396. Voeding IEC 60320 C14 (24)
  397. Voeding IEC 60320 C15 (5)
  398. Voeding IEC 60320 C19 (30)
  399. Voeding IEC 60320 C20 (21)
  400. Voeding IEC 60320 C5 (3)
  401. Voeding IEC 60320 C7 (2)
  402. Voeding IEC 60320 C7 - recht (3)
  403. Voeding IS 6538 - male (2)
  404. Voeding KETI - male (1)
  405. Voeding SAA AS C112 - male (1)
  406. Voeding SABS 164-1 - male (2)
  407. Voeding, 4-pens ATX 12 Volt connector - female (1)
  408. Voeding, 4-pens ATX 12 Volt connector - male (1)
  409. Voeding, NEMA 5-15 - male (6)
  410. Voeding, NEMA L6-20 - male (1)
  411. Voeding, SAA AS 3112 - male (1)
  412. Voeding, SEV 1011 (1)
  413. Voeding, SEV 1011 - male (3)
Toon meer
1-30 van 61 Producten per pagina:
StarTech.com DB9 RS232 Seriële Nulmodem Adapter - M/F - Nulmodem-adapter - DB-9 (M) naar DB-9 (V) - voor P/N: PCI2S232485I, PCI8S950LP, SV1115IPEXGB, SV1115IPEXT, SV1110IPEXT-KIT, SV1110IPEXGB SKU: NM9MF
Cost-effective way of converting a straight through cable into a null modem cable. This Null Modem Cable Adapter features one DB9 male and one...
StarTech.com DB9 RS232 Seriële Nulmodem Adapter - F/F - Nulmodem-adapter - DB-9 (V) naar DB-9 (V) - voor P/N: PCI2S232485I, PCI8S950LP, SV1115IPEXGB, SV1115IPEXT, SV1110IPEXT-KIT, SV1110IPEXGB SKU: NM9FF
De NM9FF nulmodemadapter is voorzien van twee vrouwelijke DB9-connectoren - een kostenbesparende manier een standaardkabel om te zetten in een...
StarTech.com Slimline DB9 Seriële Verloopstekker gender changer - F/F - Seriële M/V-wisselaar - DB-9 (V) naar DB-9 (V) - voor P/N: NETRS2321E, NETRS232_4GB SKU: GC9SF
Deze Slimline DB9 gender changer heeft twee slimline DB9F connectors, waardoor u op een betrouwbare, kostenbesparende manier een 9-polige...
StarTech.com 3m DB9 RS232 Seriële Nulmodemkabel F/M - Nulmodem-kabel - DB-9 (M) naar DB-9 (V) - 3 m - voor StarTech.com 1, 16, 2, 2 Serial/1, 2S1P, 4, 8, Tarjeta Adaptadora PCI Express PCIe de 2 SKU: SCNM9FM
De SCNM9FM 3m seriële nulmodemkabel is voorzien van een vrouwelijke en een mannelijke DB9-aansluiting, zodat u een seriële printer kunt...
StarTech.com 2 m zwarte DB9 RS232 seriële nullmodemkabel F/F - Nulmodem-kabel - DB-9 (V) naar DB-9 (V) - 2 m - gevormd, duimschroeven - zwart SKU: SCNM9FF2MBK
De SCNM9FF2MBK 2 m lange DB9 nullmodemkabel heeft twee vrouwelijke DB9-connectors, waardoor u een serieel apparaat op een 9-polige seriële...
StarTech.com 1 m zwarte DB9 RS232 seriële nullmodemkabel F/F - Nulmodem-kabel - DB-9 (V) naar DB-9 (V) - 1 m - gevormd, duimschroeven - zwart SKU: SCNM9FF1MBK
De SCNM9FF1MBK 1 m lange DB9 nullmodemkabel heeft twee vrouwelijke DB9-connectors, waardoor u een serieel apparaat op een 9-polige seriële...
StarTech.com 3m DB9 RS232 Seriële Nulmodemkabel F/F - Nulmodem-kabel - DB-9 (V) naar DB-9 (V) - 3 m - voor P/N: PEX1S553, PEX2S553LP, PEX2S553, PEX1S553LP, PCI2S232485I, PEX16S952LP, PCI8S950LP SKU: SCNM9FF
De SCNM9FF 3m seriële nulmodemkabel is voorzien van twee vrouwelijke DB9-aansluitingen, zodat u een seriële printer kunt aansluiten op een...
StarTech.com 1,8 m RJ45 naar DB9 Cisco consolebeheerrouterkabel - M/F - Seriële kabel - RJ-45 (M) naar DB-9 (V) - 1.8 m - blauw - voor Cisco 16XX, 17XX, 67X, 80X, 81X, 82X, 83X, 85X, 861, 87X, 88X, 89X, Aironet 1130, 12XX SKU: DB9CONCABL6
De DB9CONCABL6 1,8 m lange Cisco consolebeheerkabel is ontworpen als een vervangende kabel voor diverse Cisco routers, inclusief de 600, 800,...
StarTech.com 1,8m seriële DB9 straight through kabel - F/F - Seriële kabel - DB-9 (V) naar DB-9 (V) - 1.8 m - voor StarTech.com 1, 16, 2, 2 Serial/1, 2S1P, 4, 8, Tarjeta Adaptadora PCI Express PCIe de 2 SKU: MXT100FF
Deze 1,8 m straight-through seriële kabel heeft twee DB9 vrouwelijke (DB9F) connectors voor een gemakkelijke en betrouwbare seriële...
StarTech.com Zwarte straight-through DB9 RS232 seriële kabel - M/F 50 cm - Seriële verlengkabel - DB-9 (M) naar DB-9 (V) - 50 cm - zwart SKU: MXT10050CMBK
De MXT10050CMBK zwarte seriële verlengingskabel (50 cm) beschikt over een DB9-stekker en een DB9 vrouwelijke connector en biedt daardoor een...
StarTech.com 91cm Standaard Seriële Kabel - DB9 M/F - Seriële verlengkabel - DB-9 (M) naar DB-9 (V) - 90 cm - grijs SKU: MXT1003
De MXT1003 Seriële Verlengkabel beschikt over een mannelijke DB9-connector en een vrouwelijke DB9-connector voor een hoogwaardige verlenging...
StarTech.com Zwarte straight-through DB9 RS232 seriële kabel - M/F 2 m - Seriële verlengkabel - DB-9 (M) naar DB-9 (V) - 2 m - zwart SKU: MXT1002MBK
De MXT1002MBK zwarte seriële verlengingskabel (2 m) beschikt over een DB9-stekker en een DB9 vrouwelijke connector en biedt daardoor een...
StarTech.com Zwarte straight-through DB9 RS232 seriële kabel - M/F 1 m - Seriële verlengkabel - DB-9 (M) naar DB-9 (V) - 1 m - zwart SKU: MXT1001MBK
De MXT1001MBK zwarte seriële verlengingskabel (1 m) beschikt over een DB9-stekker en een DB9 vrouwelijke connector en biedt daardoor een...
ACT Mountable Heavy Duty Adapter RJ-45 female naar 09 polig D-Sub female. 1 stk SKU: TD09F8
D-sub connector to RJ-12/RJ-45 female connector adapter is in one housing. The wiring at the RJ-12/RJ-45 female side is fixed, but the wire-ends...
ACT D-sub Adapter 9 polig male naar 9 polig female. 1 stk SKU: AB9023
Intronics - Seriële adapter - DB-9 (M) naar DB-9 (V)
ACT 20 meter Serile 1:1 aansluitkabel 9 pin D-sub male - 9 pin D-sub female. 1 stk SKU: AK2322
Intronics - Seriële verlengkabel - DB-9 (M) naar DB-9 (V) - 20 m - gevormd - ivoor
ACT 15 meter Serile 1:1 aansluitkabel 9 pin D-sub male - 9 pin D-sub female. 1 stk SKU: AK2321
Intronics - Seriële kabel - DB-9 (M) naar DB-9 (V) - 15 m - gevormd - ivoor
ACT 10 meter Serile 1:1 aansluitkabel 9 pin D-sub female -9 pin D-sub female. 1 stk SKU: AK2319
Intronics - Seriële kabel - DB-9 (V) naar DB-9 (V) - 10 m - gevormd - ivoor
ACT 5 meter Serile 1:1 aansluitkabel 9 pin D-sub female -9 pin D-sub female. 1 stk SKU: AK2317
Intronics - Seriële kabel - DB-9 (V) naar DB-9 (V) - 5 m - gevormd - ivoor
ACT 3 meter Serile 1:1 aansluitkabel 9 pin D-sub female -9 pin D-sub female. 1 stk SKU: AK2316
Intronics - Seriële kabel - DB-9 (V) naar DB-9 (V) - 3 m - gevormd - ivoor
ACT 1,8 meter Serile 1:1 aansluitkabel 9 pin D-sub female -9 pin D-sub female. 1 stk SKU: AK2315
Intronics - Seriële kabel - DB-9 (V) naar DB-9 (V) - 1.8 m - gevormd - ivoor
ACT 10 meter Serile 1:1 aansluitkabel 9 pin D-sub male - 9 pin D-sub female. 1 stk SKU: AK2309
Intronics - Seriële verlengkabel - DB-9 (M) naar DB-9 (V) - 10 m - gevormd - ivoor
ACT 3 meter Serile 1:1 aansluitkabel 9 pin D-sub male - 9 pin D-sub female. 1 stk SKU: AK2306
Intronics - Seriële verlengkabel - DB-9 (M) naar DB-9 (V) - 3 m - gevormd - ivoor
ACT 1,8 meter Serile 1:1 aansluitkabel 9 pin D-sub male - 9 pin D-sub female. 1 stk SKU: AK2305
Intronics - Seriële verlengkabel - DB-9 (M) naar DB-9 (V) - 1.8 m - gevormd - ivoor
ACT 1 meter Serile 1:1 aansluitkabel 9 pin D-sub male - 9 pin D-sub female. 1 stk SKU: AK2304
Intronics - Seriële verlengkabel - DB-9 (M) naar DB-9 (V) - 1 m - gevormd - ivoor
ACT D-sub Null Modem Adapter 9 polig female naar 9 polig male. 1 stk SKU: AB9803
Intronics - Nulmodem-adapter - DB-9 (M) naar DB-9 (V)
C2G Mini Gender Changer - Seriële M/V-wisselaar - DB-9 (V) naar DB-9 (V) SKU: 81521
Mini gender changers from C2G provide the full benefit of a gender changer at a fraction of the space. These low-profile gender changers will...
C2G - Nulmodem-kabel - DB-9 (V) naar DB-9 (V) - 5 m - zwart SKU: 81420
Null modem serial cables from C2G allow two DTE or DCE devices to communicate with no conflict in data transmission. The transmit and receive...
C2G - Nulmodem-kabel - DB-9 (V) naar DB-9 (V) - 1 m - duimschroeven - zwart SKU: 81417
Via onze seriële nulmodemkabels kunnen twee DTE of DCE apparaten met elkaar communiceren zonder storing in de datatransmissie. De zend- en...
Contact met Acknowledge
Acknowledge
Kan Acknowledge je helpen?