• Log in
Loading...
Filters
Connectiviteit (tweede aansluiting)
  1. 10 pin Micro-USB Type B - male (17)
  2. 10-PIN IDC - female (4)
  3. 10-pins Micro-USB Type A - male (2)
  4. 12 x LC enkele modus - male (1)
  5. 12 x LC multi-modus - male (9)
  6. 12+5-pins analoge DVI - male (8)
  7. 12+5-pins analoge DVI - male ¦ 3-pins afsluitbeveiliging (1)
  8. 12+5-pins analoge DVI - male ¦ Mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (1)
  9. 15 pin HD D-Sub (HD-15) - female (6)
  10. 15 pin HD D-Sub (HD-15) - male (22)
  11. 15 pin HD D-Sub (HD-15) - male ¦ 2 x 6-pins mini-DIN (PS/2 stijl) - male (1)
  12. 15 pin HD D-Sub (HD-15) - male ¦ Mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (1)
  13. 15 pins Serial ATA-voeding - female (3)
  14. 15 pins Serial ATA-voeding - female ¦ 4-PIN interne voeding - female (1)
  15. 15 pins Serial ATA-voeding - male (4)
  16. 15 pins Serial ATA-voeding - male ¦ 7 pins Serial ATA - male (1)
  17. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) (1)
  18. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - female (80)
  19. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - female ¦ 24+1-pins digitale DVI - female (1)
  20. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - female ¦ 24+5-pin gecombineerde DVI - female (1)
  21. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - female ¦ Apple Lightning - female (1)
  22. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - female ¦ Mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (4)
  23. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - male (106)
  24. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - male ¦ 2 x 6-pins mini-DIN (PS/2 stijl) - male (2)
  25. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - male ¦ 4 pin USB Type A - male ¦ Mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (1)
  26. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - male ¦ Mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (13)
  27. 15 pins-HD D-Sub (HD-15) ¦ Mini-telefoon stereo 3,5 mm (1)
  28. 15-pens D-Sub (DB-15) - female (5)
  29. 15-pens D-Sub (DB-15) - male (6)
  30. 15-pins HD D-Sub (HD-15) zonder pin 9 - female (1)
  31. 15-pins RapidRun - female (1)
  32. 15-pins RapidRun - male (1)
  33. 16 pins micro-Serial ATA - male (1)
  34. 18+1-pins digitale DVI (Single-Link) - female (14)
  35. 18+1-pins digitale DVI (Single-Link) - male (57)
  36. 18+5-pins gecombineerde DVI (Single-Link) - male (1)
  37. 19 pins HDMI type A (1)
  38. 19 pins HDMI type A - female (40)
  39. 19 pins HDMI type A - female (uitvoer) (2)
  40. 19 pins HDMI type A - female (uitvoer) ¦ 15-pens D-Sub (DB-15) - female (uitvoer) (4)
  41. 19 pins HDMI type A - female ¦ 24+1-pins digitale DVI - female (1)
  42. 19 pins HDMI type A - female ¦ Apple Lightning - female (1)
  43. 19 pins HDMI type A - male (231)
  44. 19 pins HDMI type A - male (uitvoer) ¦ 4 pins-USB type A (alleen voeding) - male (1)
  45. 19 pins HDMI type A - male - 180° draaibaar (2)
  46. 19 pins HDMI type A - male ¦ 20-pins DisplayPort - male ¦ Mini DisplayPort - male (1)
  47. 19 pins HDMI type A - male ¦ 4 pin USB Type A - male (1)
  48. 19 pins HDMI type A - male ¦ 5-pins Micro-USB Type B (alleen voeding) - female (2)
  49. 19 pins HDMI type A - male ¦ Mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (1)
  50. 19 pins micro HDMI type D - female (1)
  51. 19 pins micro HDMI type D - male (14)
  52. 19 pins micro HDMI type D - male ¦ 19 pins HDMI type A - male (8)
  53. 19 pins-mini-HDMI type C - male (23)
  54. 2 x 10-PIN IDC - female (1)
  55. 2 x 15 pins Serial ATA-voeding - female (5)
  56. 2 x 15 pins Serial ATA-voeding - female ¦ 4-PIN interne voeding - female (1)
  57. 2 x 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - female (1)
  58. 2 x 20-pins DisplayPort - female (1)
  59. 2 x 24+5-pin gecombineerde DVI - female (1)
  60. 2 x 26-pins 4x Shielded Mini MultiLane SAS (SFF-8088) - male (2)
  61. 2 x 34-PIN IDC - female (1)
  62. 2 x 4 pin USB Type A - female (1)
  63. 2 x 4 pin USB Type A - male ¦ 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - male (1)
  64. 2 x 4 pins-PWM - male (1)
  65. 2 x 4 x InfiniBand (SFF-8470) (1)
  66. 2 x 4-PIN interne voeding - female (2)
  67. 2 x 6 pins-PCI Express-voeding - female (1)
  68. 2 x 6-pins mini-DIN (PS/2 stijl) - female (2)
  69. 2 x 7 pins externe Serial ATA - male (1)
  70. 2 x 9-pens D-Sub (DB-9) - male (1)
  71. 2 x 9-pins IDC - female (1)
  72. 2 x 9-pins USB type A - female (1)
  73. 2 x BNC - male (1)
  74. 2 x LC - female (1)
  75. 2 x LC enkele modus - female (1)
  76. 2 x LC enkele modus - male (62)
  77. 2 x LC multi-modus - female (1)
  78. 2 x LC multi-modus - male (163)
  79. 2 x LC/APC enkele modus - male (3)
  80. 2 x LC/PC enkele modus - male (9)
  81. 2 x LC/PC multi-modus - male (17)
  82. 2 x LC/UPC enkele modus - male (11)
  83. 2 x LC/UPC multi-modus - male (42)
  84. 2 x LC/UPC multi-modus - male - beschermdop, ODVA (8)
  85. 2 x LC/UPC multi-modus - male - protective cap, ODVA (1)
  86. 2 x mini-telefoon stereo 3,5 mm - female (4)
  87. 2 x minitelefoon stereo 3,5 mm - female (1)
  88. 2 x QSFP28 (10)
  89. 2 x RCA - female (4)
  90. 2 x RCA - male (18)
  91. 2 x RJ-11 - female (1)
  92. 2 x RJ-45 - female (4)
  93. 2 x SC enkele modus - male (30)
  94. 2 x SC multimodus - female (1)
  95. 2 x SC multimodus - male (158)
  96. 2 x SC/APC enkele modus - male (18)
  97. 2 x SC/PC enkele modus - male (16)
  98. 2 x SC/PC meervoudige modus - male (26)
  99. 2 x SC/UPC enkele modus - male (2)
  100. 2 x SC/UPC meervoudige modus - male (6)
  101. 2 x ST enkele modus - male (21)
  102. 2 x ST multimodus - male (85)
  103. 2 x ST/PC enkele modus - male (5)
  104. 2 x ST/PC multi-mode - male (42)
  105. 2 x ST/UPC meervoudige modus - male (6)
  106. 2 x TOSLINK - female (1)
  107. 2 x voeding IEC 60320 C13 (4)
  108. 2 x voeding IEC 60320 C5 (1)
  109. 2-PIN digitale audio - female (1)
  110. 20-pins DisplayPort - female (11)
  111. 20-pins DisplayPort - male (80)
  112. 20-pins DisplayPort - male - met grendel (5)
  113. 20-pins DisplayPort - male ¦ 20-pins DisplayPort - female (1)
  114. 20-pins DisplayPort - male ¦ 4 pin USB Type A - male ¦ Mini-telefoon 3,5 mm - male (1)
  115. 20-pins DisplayPort - male ¦ 4-pins USB type B - male ¦ 2 x mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (1)
  116. 20-pins IDC - female (1)
  117. 21-pens SCART - male (3)
  118. 22 pins Serial ATA - male (3)
  119. 24 pins-USB-C (2)
  120. 24 pins-USB-C - female (1)
  121. 24 pins-USB-C - female ¦ 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - female ¦ 9-pins USB type A - female (1)
  122. 24 pins-USB-C - female ¦ Mini-telefoon 3,5 mm - female (1)
  123. 24 pins-USB-C - male (103)
  124. 24 pins-USB-C - male - omkeerbaar (1)
  125. 24 pins-USB-C - male - recht (4)
  126. 24 pins-USB-C - male - rechthoekig (2)
  127. 24 pins-USB-C - male ¦ Gelijkstroomconnector - male (1)
  128. 24 pins-USB-C - stekker (2)
  129. 24 pins-USB-C - stopcontact (1)
  130. 24+1-pins digitale DVI - female (26)
  131. 24+1-pins digitale DVI - female ¦ 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - female (1)
  132. 24+1-pins digitale DVI - female ¦ 19 pins HDMI type A - female ¦ 20-pins DisplayPort - female (1)
  133. 24+1-pins digitale DVI - male (50)
  134. 24+1-pins digitale DVI - male ¦ 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - male (1)
  135. 24+1-pins digitale DVI - male ¦ 4 pin USB Type A - male (1)
  136. 24+1-pins digitale DVI - male ¦ 4-pins USB type B - male (1)
  137. 24+1-pins digitale DVI - male ¦ 4-pins USB type B - male ¦ 2 x mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (2)
  138. 24+5-pin gecombineerde DVI - female (13)
  139. 24+5-pin gecombineerde DVI - male (9)
  140. 24+5-pin gecombineerde DVI - male ¦ 4-pins USB type B - male ¦ 2 x mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (1)
  141. 24-pens digitale DVI - female (1)
  142. 25-pens D-Sub (DB-25) - female (31)
  143. 25-pens D-Sub (DB-25) - male (37)
  144. 26 pin 4x Mini SAS (SFF-8088) - male (2)
  145. 26-PIN IDC - female (2)
  146. 26-pins 4x Shielded Mini MultiLane SAS (SFF-8088) - male (4)
  147. 26-pins 4x Shielded Mini MultiLane SAS (SFF-8088) - male ¦ 22 pins Serial ATA - female (1)
  148. 26-pins 4x Shielded Mini MultiLane SAS (SFF-8088) - stekker (2)
  149. 28-pens D-Sub (DB-28) - male (1)
  150. 3 pins-XLR - female (6)
  151. 3 x 15 pins Serial ATA-voeding (1)
  152. 3 x 4-PIN interne voeding - female (1)
  153. 3 x BNC - female (1)
  154. 3 x RCA - male (5)
  155. 3-pins afsluitbeveiliging - male (1)
  156. 32-pins 4i MultiLane SAS (SFF-8484) - female (1)
  157. 34-pens M/34 (V.35) - female (2)
  158. 34-pens M/34 (V.35) - male (2)
  159. 36 pin 4x Mini SAS HD (SFF-8644) - male (9)
  160. 36-PIN Centronics - male (10)
  161. 36-PIN mini-Centronics - male (1)
  162. 36-pins 4i Mini MultiLane SAS (SFF-8087) - stekker (2)
  163. 36-pins 4x Mini SAS HD (SFF-8643) - male (8)
  164. 36-pins 4x Shielded Mini MultiLane SAS (SFF-8644) (1)
  165. 37-pens D-Sub (DB-37) - female (6)
  166. 37-pens D-Sub (DB-37) - male (1)
  167. 4 pin USB Type A (1)
  168. 4 pin USB Type A - female (31)
  169. 4 pin USB Type A - female ¦ 24 pins-USB-C - female (1)
  170. 4 pin USB Type A - male (135)
  171. 4 pin USB Type A - male ¦ 15 pins-HD D-Sub (HD-15) - male (1)
  172. 4 pin USB Type A - male ¦ 4 pins-USB type A (alleen voeding) - male (2)
  173. 4 pins-PWM - female (1)
  174. 4 pins-USB type A (alleen voeding) - male (1)
  175. 4 x 15 pin HD D-Sub (HD-15) - female (1)
  176. 4 x 15 pins Serial ATA-voeding - female (1)
  177. 4 x 25-pens D-Sub (DB-25) - male (1)
  178. 4 x 26-pins 4x Shielded Mini MultiLane SAS (SFF-8088) - male (3)
  179. 4 x 29-pins interne SAS (SFF-8482) - stopcontact ¦ 4 x 15 pins Serial ATA-voeding - stekker (1)
  180. 4 x 4-PIN interne voeding - female (1)
  181. 4 x 40-PIN IDC - female (1)
  182. 4 x 7 pins Serial ATA - stekker (1)
  183. 4 x InfiniBand (SFF-8470) (1)
  184. 4 x InfiniBand (SFF-8470) - male (4)
  185. 4 x LC (1)
  186. 4 x LC multi-modus - male (2)
  187. 4 x LC/UPC enkele modus - male (9)
  188. 4 x LC/UPC multi-modus - male (30)
  189. 4 x SFP+ (1)
  190. 4 x SFP+ - male (5)
  191. 4 x SFP+ - met grendel (7)
  192. 4 x SFP25G (1)
  193. 4 x SFP28 (1)
  194. 4-PIN FireWire - male (2)
  195. 4-PIN interne voeding - female (2)
  196. 4-PIN interne voeding - female ¦ 4-PIN mini-stroomconnector - female (1)
  197. 4-PIN interne voeding - male (4)
  198. 4-PIN mini-stroomconnector - female ¦ 4-PIN interne voeding - female (1)
  199. 4-pins intern vermogen (5 V) - male ¦ Voeding 8 pins-EPS12V - male (1)
  200. 4-pins mini-DIN - female (1)
  201. 4-pins mini-DIN - female ¦ 3 x RCA - female (1)
  202. 4-pins mini-DIN - male (3)
  203. 4-pins mini-USB Type A (alleen voeding) - female (1)
  204. 4-pins mini-USB Type B - male (1)
  205. 4-pins USB 2.0 header - female (1)
  206. 4-pins USB type B - male (26)
  207. 4-pins USB type B - male - recht (1)
  208. 4-pins USB type B - male ¦ Mini-telefoon 3,5 mm - male ¦ 2 x 20-pins DisplayPort - male (2)
  209. 4-pins USB type B - male ¦ Mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (2)
  210. 40-PIN IDC - male (1)
  211. 40-PIN IDC - male ¦ 4-PIN interne voeding - male (1)
  212. 40-PIN IDC - male ¦ Voeding 4-polig - male (1)
  213. 5 pin IDC - female (1)
  214. 5 pin Micro-USB Type A - male (1)
  215. 5 pin Micro-USB Type A - male ¦ Apple Lightning - male (1)
  216. 5 pins-micro-USB type B - female (4)
  217. 5 pins-micro-USB type B - male (31)
  218. 5 pins-micro-USB type B - male - 90° hoek naar links (1)
  219. 5 pins-micro-USB type B - male ¦ 24 pins-USB-C - male (1)
  220. 5 pins-micro-USB type B - male ¦ Apple Lightning - male (2)
  221. 5 x BNC - male (4)
  222. 5 x mini-telefoon stereo 3,5 mm - female (2)
  223. 5 x RCA - male (4)
  224. 5-pins Micro-USB Type B (alleen voeding) - male (1)
  225. 5-pins USB 2.0 header - female (1)
  226. 50-PIN Centronics - female (1)
  227. 50-PIN Centronics - male (1)
  228. 6 pins-PCI Express-voeding (1)
  229. 6 pins-PCI Express-voeding - female (2)
  230. 6 pins-PCI Express-voeding - male (2)
  231. 6-PIN FireWire - male (2)
  232. 6-pins mini-DIN (PS/2 stijl) - female (6)
  233. 6-pins mini-DIN (PS/2 stijl) - male (11)
  234. 6-pins mini-DIN (PS/2 stijl) - male ¦ 6-pins mini-DIN (PS/2 stijl) - female (1)
  235. 60-pens D-Sub (DB-60) - male (1)
  236. 60-PIN LFH - male (1)
  237. 68-pins IDC - male (1)
  238. 7 pins externe Serial ATA - female (1)
  239. 7 pins externe Serial ATA - male (5)
  240. 7 pins externe Serial ATA - stopcontact (1)
  241. 7 pins Serial ATA (1)
  242. 7 pins Serial ATA - female (15)
  243. 7 pins Serial ATA - female ¦ 15 pins Serial ATA-voeding - male (1)
  244. 7 pins Serial ATA - female ¦ 4-PIN DIN - male (1)
  245. 7 pins Serial ATA - female ¦ 4-PIN interne voeding - male (1)
  246. 7 pins Serial ATA - female ¦ 4-pins intern vermogen (12 V) - male (2)
  247. 7 pins Serial ATA - stopcontact (20)
  248. 7 pins Serial ATA - stopcontact ¦ 15 pins Serial ATA-voeding - stekker (1)
  249. 7 pins Serial ATA - stopcontact ¦ 4-PIN interne voeding - male (1)
  250. 8 pins-PCI Express-voeding - male (3)
  251. 8 x LC enkele modus - male (6)
  252. 8 x LC multi-modus - male (8)
  253. 8 x LC/UPC enkele modus - male (30)
  254. 8 x LC/UPC multi-modus - male (30)
  255. 8 x RJ-45 - male (2)
  256. 8-PIN mini-DIN - female (1)
  257. 8-PIN mini-DIN - male (1)
  258. 9 pin USB Type B - female (1)
  259. 9 pin USB Type B - male (18)
  260. 9-pens D-Sub (DB-9) - female (61)
  261. 9-pens D-Sub (DB-9) - male (26)
  262. 9-pins FireWire 800 - male (1)
  263. 9-pins seriële stiftlijst (2)
  264. 9-pins USB type A - female (21)
  265. 9-pins USB type A - male (42)
  266. Apple Dock-aansluiting - male (2)
  267. Apple Lightning - female ¦ Mini-telefoon 3,5 mm 4-polig - female (1)
  268. Apple Lightning - male (10)
  269. Apple Lightning - male - recht (4)
  270. Apple Lightning - male ¦ 24 pins-USB-C - male ¦ 5 pins-micro-USB type B - male (1)
  271. Apple MagSafe 2 - male (1)
  272. BNC - male (22)
  273. CX4 - male (2)
  274. CXP - male (1)
  275. DC-stroomstekerbus 3,0 mm - female ¦ Gelijkstroomstekerbus 4,5 mm - female (1)
  276. DMS-59 - male (5)
  277. DVI - female (1)
  278. Enova Ethernet uitbreidingsconnector - male (2)
  279. Europlug (stroom CEE 7/16) (1)
  280. Europlug (stroom CEE 7/16) - male (2)
  281. F-connector (2)
  282. Gelijkstroomconnector - female (1)
  283. Gelijkstroomstekerbus 4,5 mm (1)
  284. Gelijkstroomstekerbus 4,5 mm - male (1)
  285. IEC-connector - female (2)
  286. IEC-connector - female - rechthoekig (3)
  287. IEEE 1394 header - male (1)
  288. KX20 - male (1)
  289. LC (1)
  290. LC multi-modus (3)
  291. LC multi-modus - male (2)
  292. LC multi-modus - male ¦ LC enkele modus - male (1)
  293. LC/UPC - female (5)
  294. LC/UPC enkele modus - male (1)
  295. M12 - male (1)
  296. Male (1)
  297. Micro-USB Type B - male (1)
  298. Mini DisplayPort - female (7)
  299. Mini DisplayPort - male (30)
  300. Mini USB type A - male (2)
  301. Mini USB type B - female (1)
  302. Mini USB type B - male (30)
  303. Mini USB type B - male ¦ 5 pins-micro-USB type B - male (1)
  304. Mini-telefoon 3,5 mm - female (1)
  305. Mini-telefoon 3,5 mm 4-polig - female (4)
  306. Mini-telefoon 3,5 mm 4-polig - male (3)
  307. Mini-telefoon mono 3,5 mm - female (1)
  308. Mini-telefoon stereo 3,5 mm - female (34)
  309. Mini-telefoon stereo 3,5 mm - male (110)
  310. Mini-telefoon stereo 3,5 mm, 4-pins USB type B, 24+1-pins digitale DVI - male (2)
  311. MPO meervoudige modus - female (1)
  312. MPO meervoudige modus - male (1)
  313. MT-RJ - female (1)
  314. MT-RJ multimodus - male (4)
  315. MT-RJ/PC multi-mode - male (1)
  316. MTP (1)
  317. MTP multi-modus - male (1)
  318. MTP/MPO enkele modus - female (12)
  319. MTP/MPO multi-modus - female (36)
  320. MTP/MPO/APC enkelvoudige modus - female (3)
  321. MTP/MPO/APC multi-modus - female (1)
  322. MUVI-connector - female (7)
  323. MUVI-connector - male (2)
  324. N-connector - female (3)
  325. N-connector - male (1)
  326. N-connector - stekker (1)
  327. N-Series connector - male (2)
  328. Niet-geïsoleerde draad (1)
  329. Power DC-plug 3,4 mm - male (1)
  330. QSFP (19)
  331. QSFP - male (1)
  332. QSFP+ (39)
  333. QSFP+ - male (3)
  334. QSFP+ - met grendel (19)
  335. QSFP28 (14)
  336. QSFP28 - male (12)
  337. Quick Disconnect - male (1)
  338. RapidRun optisch - female (1)
  339. RapidRun optisch - male (12)
  340. RCA - female (5)
  341. RCA - male (12)
  342. RCA x 2 - female (1)
  343. RCA x 2 - male (10)
  344. RCA x 3 - male (1)
  345. RF-annsluiting DART (1)
  346. RJ-10 - male (1)
  347. RJ-11 - female (2)
  348. RJ-11 - male (19)
  349. RJ-12 - female (2)
  350. RJ-12 - male (10)
  351. RJ-45 (2)
  352. RJ-45 (10 pins) - male (3)
  353. RJ-45 - female (13)
  354. RJ-45 - male (2139)
  355. RJ-48C - female (1)
  356. RP-TNC (1)
  357. RP-TNC - female (6)
  358. RPS voeding (1)
  359. Samsung 30-pins Dock connector - male (2)
  360. SC - female (1)
  361. SC - male (1)
  362. SC multimodus - female (1)
  363. SC multimodus - male ¦ SC enkele modus - male (1)
  364. SC/UPC - female (4)
  365. SFP+ (39)
  366. SFP+ - male (16)
  367. SFP+ - male - met grendel (1)
  368. SFP+ - met grendel (23)
  369. SFP28 (7)
  370. Souriau UTG - female (3)
  371. Souriau UTG - male (1)
  372. Sub-mini telefoon stereo 2,5 mm - male (1)
  373. Telefoon mono 6,3 mm - female (1)
  374. Telefoon stereo 6,3 mm - female (2)
  375. Telefoon stereo 6,3 mm - male (10)
  376. TNC - female (2)
  377. TNC - male (9)
  378. TOSLINK - female (1)
  379. TOSLINK - male (12)
  380. TOSLINK, mini-TOSLINK - male (1)
  381. Voeding 2-polig - female (1)
  382. Voeding 24-pins ATX - female (1)
  383. Voeding 24-pins ATX - male (1)
  384. Voeding 3-polig - male (1)
  385. Voeding 8 pins-EPS12V - male (1)
  386. Voeding BS 1363 - male (15)
  387. Voeding BS 1363A (1)
  388. Voeding BS 1363A - male (2)
  389. Voeding BS 546 - male (1)
  390. Voeding CEE 7/7 (5)
  391. Voeding CEE 7/7 - male (51)
  392. Voeding CEE 7/7 - male - gehoekt (5)
  393. Voeding CEE 7/7 - male - rechthoekig (1)
  394. Voeding gelijkspanningsuitgang 5,5 mm (ID: 2,5 mm) - male (1)
  395. Voeding IEC 60309 (1)
  396. Voeding IEC 60309 32A (1)
  397. Voeding IEC 60320 C13 (73)
  398. Voeding IEC 60320 C13 - recht (3)
  399. Voeding IEC 60320 C13 ¦ Voeding IEC 60320 C5 (1)
  400. Voeding IEC 60320 C14 (24)
  401. Voeding IEC 60320 C15 (5)
  402. Voeding IEC 60320 C19 (30)
  403. Voeding IEC 60320 C20 (21)
  404. Voeding IEC 60320 C5 (3)
  405. Voeding IEC 60320 C7 (2)
  406. Voeding IEC 60320 C7 - recht (3)
  407. Voeding IS 6538 - male (2)
  408. Voeding KETI - male (1)
  409. Voeding SAA AS C112 - male (1)
  410. Voeding SABS 164-1 - male (2)
  411. Voeding, 4-pens ATX 12 Volt connector - female (1)
  412. Voeding, 4-pens ATX 12 Volt connector - male (1)
  413. Voeding, NEMA 5-15 - male (6)
  414. Voeding, NEMA L6-20 - male (1)
  415. Voeding, SAA AS 3112 - male (1)
  416. Voeding, SEV 1011 (1)
  417. Voeding, SEV 1011 - male (3)
Toon meer
1-30 van 34 Producten per pagina:
StarTech.com Cat5e RJ45 Modular Inline Coupler - set van 10 - Koppelstuk voor netwerk - RJ-45 (V) naar RJ-45 (V) SKU: RJ45COUPLER
Dit Cat5e RJ45 Koppelstukje is een praktische, kosteneffectieve oplossing voor het samenvoegen van twee RJ45-kabels tot één lange kabel.
StarTech.com Cat5e RJ45 Modular Inline Coupler - set van 10 - Koppelstuk voor netwerk - RJ-45 (V) naar RJ-45 (V) - CAT 5 SKU: CAT5COUPLER
Dit Cat5e RJ45 Koppelstuk is modulair uitgevoerd en biedt een veelzijdige oplossing voor het samenvoegen van RJ45-netwerkkabels.
StarTech.com Witte Cat 6 RJ45 Keystone jack-netwerkkoppeling - F/F - Koppelstuk voor netwerk - RJ-45 (V) naar RJ-45 (V) - CAT 6 - wit SKU: C6KEYCOUPLWH
De C6KEYCOUPLWH witte Cat6 RJ45-koppeling biedt een praktische, voordelige oplossing om twee van uw Categorie 6 patchkabels samen te voegen,...
StarTech.com Cat6 RJ45 Contactbus Koppelstuk Netwerk - F/F - Koppelstuk voor netwerk - RJ-45 (V) naar RJ-45 (V) - CAT 6 - zwart SKU: C6KEYCOUPLER
Het C6KEYCOUPLER Cat6 RJ45-koppelstuk is een praktische, kosteneffectieve oplossing voor het samenvoegen van twee RJ45-kabels tot één lange...
StarTech.com DB9 naar RJ45 modulaire adapter - F/F - Seriële adapter - DB-9 (V) naar RJ-45 (V) - voor StarTech.com 16 Port Enhanced RS232 Serial Console Server SKU: GC98FF
De GC98FF modulaire adapter beschikt over een DB9 vrouwelijke connector en een RJ45 mannelijke connector. De adapter wordt gebruikt voor...
StarTech.com Cat5e RJ45 Modular Inline Coupler - set van 10 - Koppelstuk voor netwerk - RJ-45 (V) naar RJ-45 (V) - CAT 5e - beige (pak van 10) SKU: RJ45COUP10PK
De RJ45COUP10PK set van 10 RJ45 Inline Couplers is een voordelige oplossing als u meerdere korte Cat5e patchkabels heeft en langere verbindingen...
StarTech.com Gigabit Cat6 Crossover Ethernet Adapter - Adapter voor scheidingsfilter - RJ-45 (M) naar RJ-45 (V) - CAT 6 - rood SKU: C6CROSSOVER
Zet uw Cat6 Ethernet-kabel om in een crossover-kabel. Deze duurzame Cat6 Crossover-adapter zet een willekeurige standaard Cat6 Ethernet-kabel om...
ACT Mountable Heavy Duty Adapter RJ-45 Female naar 25 D-Sub female. 1 stk SKU: TD25F8
Intronics TD25F8 is a 25-pin D-sub to RJ-45 modular adapter. D-sub connector to RJ-45 female connector adapter in one housing. The wiring at the...
ACT Modulair koppelstuk RJ-45, aansluiting 1:1. 1 stk SKU: TD1018
Intronics - Koppelstuk voor netwerk - RJ-45 (V) naar RJ-45 (V)
ACT Mountable Heavy Duty Adapter RJ-45 female naar 09 polig D-Sub male. 1 stk SKU: TD09M8
D-sub connector to RJ-12/RJ-45 female connector adapter is in one housing. The wiring at the RJ-12/RJ-45 female side is fixed, but the wire-ends...
ACT 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren. 1 stk SKU: RL7901
ACT - Verbindingskabel - LC enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 1 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - geel
ACT 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren. 1 stk SKU: RL2910
ACT - Verbindingskabel - SC enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 10 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - geel
ACT 3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren. 1 stk SKU: RL2903
ACT - Verbindingskabel - SC enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 3 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - geel
ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren. 1 stk SKU: RL2902
ACT - Verbindingskabel - SC enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 2 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - geel
ACT 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren. 1 stk SKU: RL2901
ACT - Verbindingskabel - SC enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 1 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - geel
ACT 1,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren. 1 stk SKU: RL7951
ACT - Verbindingskabel - LC enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 1.5 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - geel
ACT 50 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren. 1 stk SKU: RL7950
ACT - Verbindingskabel - LC enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 50 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - geel
ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren. 1 stk SKU: RL7930
ACT - Verbindingskabel - LC enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 30 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - geel
ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren. 1 stk SKU: RL7920
ACT - Verbindingskabel - LC enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 20 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - geel
ACT 15 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren. 1 stk SKU: RL7915
ACT - Verbindingskabel - LC enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 15 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - geel
ACT 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren. 1 stk SKU: RL7910
ACT - Verbindingskabel - LC enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 10 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - geel
ACT 5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren. 1 stk SKU: RL7905
ACT - Verbindingskabel - LC enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 5 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - geel
Belkin Inline Coupler - Koppelstuk voor netwerk - RJ-45 (V) naar RJ-45 (V) - CAT 5 SKU: R6G050BT
Belkin Inline Coupler - Koppelstuk voor netwerk - RJ-45 (V) naar RJ-45 (V) - CAT 5
ThinkPad OneLink+ to Ethernet Adapter SKU: 4X90K06975
For users of OneLink+ enabled systems, it provides quick and easy connections to Ethernet. Connect to Ethernet easily with PXE and vPro...
C2G ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - ST enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 30 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - halogeenvrij - geel SKU: 85567
Het 'Low Smoke Zero Halogen' (LSZH / LS0H) omhulsel is gemaakt van materialen die de rook- en halogeenuitstoot verlagen als de kabel...
C2G ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - ST enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 20 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - halogeenvrij - geel SKU: 85566
Het 'Low Smoke Zero Halogen' (LSZH / LS0H) omhulsel is gemaakt van materialen die de rook- en halogeenuitstoot verlagen als de kabel...
C2G ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - ST enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 15 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - halogeenvrij - geel SKU: 85565
Het 'Low Smoke Zero Halogen' (LSZH / LS0H) omhulsel is gemaakt van materialen die de rook- en halogeenuitstoot verlagen als de kabel...
C2G ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - ST enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 10 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - halogeenvrij - geel SKU: 85564
Het 'Low Smoke Zero Halogen' (LSZH / LS0H) omhulsel is gemaakt van materialen die de rook- en halogeenuitstoot verlagen als de kabel...
C2G ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - ST enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 7 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - halogeenvrij - geel SKU: 85563
Het 'Low Smoke Zero Halogen' (LSZH / LS0H) omhulsel is gemaakt van materialen die de rook- en halogeenuitstoot verlagen als de kabel...
C2G ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - ST enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 5 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - halogeenvrij - geel SKU: 85562
Het 'Low Smoke Zero Halogen' (LSZH / LS0H) omhulsel is gemaakt van materialen die de rook- en halogeenuitstoot verlagen als de kabel...
Contact met Acknowledge
Acknowledge
Kan Acknowledge je helpen?