• 25 years of IT experience!
  • Buy on credit!
  • Assigned contact person
  • On site assembly and imaging
Language

StarTech.com 3m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel

SKU: SMDOS2LCLC3M
€37.36 Excl. VAT Incl. Tax €30.88
  • 6 pieces in stock
  • shipment within 1-2 business days
startech.com brand image
  • ICT specialist for 25 years!
  • Buy on credit!
  • A permanent contact person
  • Install & image on location
StarTech.com 3m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel StarTech.com 3m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
€37.36 Excl. VAT Incl. Tax €30.88
Product description
Verbeter de prestaties van CWDM-toepassingen via een OS2-glasvezelnetwerkThe StarTech.com Advantage

Download brochure

Download the brochure here

Specifications

StarTech.com 3m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel SKU: SMDOS2LCLC3M EAN: 0065030901710 Release date: February 4, 2024
Cable
  • Snoerlengte 3 m
General
  • Kleur Geel
  • Merk StarTech.com
Properties
  • Duurzaamheidscertificaten CE
  • Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) -20 - 60 °C
  • Naleving van duurzaamheid Ja
  • Aantal per verpakking 1 stuk(s)
  • Full duplex Ja
Connections
  • Connectiviteit LC
  • Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
Measurements
  • Breedte verpakking 200 mm
  • Diepte verpakking 220 mm
  • Hoogte verpakking 4 mm
  • Gewicht verpakking 27,5 g
  • Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking 280 stuk(s)
Overige
  • Type afwerking van schakelaar UPC
  • Demping (max) 0,35 dB/km
  • Buigradius 1 cm
  • Reflectieverlies 55 dB
  • Verlies van insertion 0,3 dB
  • Aansluiting 1 type Mannelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) LC
  • Aansluiting 2 type Mannelijk
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Diameter van de kabel 2 mm
  • Draad modus structuur Single-mode
  • Kern diameter 9 µm
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij, Polypropyleen
  • Type glasvezel OS2
  • Soort kabel LC/UPC
  • Ondersteunde golflengten 1260,1280,1300,1310,1383,1490,1550,1590,1600,1625 nm

Contact us