• 30 years of IT experience!
  • Buy on credit!
  • Assigned contact person
  • On site assembly and imaging
Language

StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel

SKU: SMDOS2LCLC10M
€48.06 Excl. VAT Incl. Tax €39.72
  • Out of stock
startech.com brand image
  • ICT specialist for 25 years!
  • Buy on credit!
  • A permanent contact person
  • Install & image on location
StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel
€48.06 Excl. VAT Incl. Tax €39.72
Product description
Verbeter de prestaties van CWDM toepassingen via een OS2 glasvezelnetwerkThe StarTech.com Advantage

Download brochure

Download the brochure here

Specifications

StarTech.com 10m LC naar LC (UPC) OS2 Single Mode Duplex Glasvezel Kabel, 9/125µm, Laser Optimized, 10Gbs, Flexibel Buigen, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patchkabel SKU: SMDOS2LCLC10M EAN: 0065030901765 Release date: February 4, 2024
Cable
  • Snoerlengte 10 m
General
  • Kleur Geel
  • Merk StarTech.com
Properties
  • Duurzaamheidscertificaten CE
  • Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) -20 - 60 °C
  • Naleving van duurzaamheid Ja
  • Aantal per verpakking 1 stuk(s)
  • Full duplex Ja
Connections
  • Connectiviteit LC
  • Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
Measurements
  • Breedte verpakking 200 mm
  • Diepte verpakking 220 mm
  • Hoogte verpakking 9 mm
  • Gewicht verpakking 77,5 g
  • Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking 120 stuk(s)
Overige
  • Type afwerking van schakelaar UPC
  • Demping (max) 0,35 dB/km
  • Buigradius 1 cm
  • Reflectieverlies 55 dB
  • Verlies van insertion 0,3 dB
  • Aansluiting 1 type Mannelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) LC
  • Aansluiting 2 type Mannelijk
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij, Polypropyleen
  • Soort kabel LC/UPC
  • Diameter van de kabel 2 mm
  • Draad modus structuur Single-mode
  • Type glasvezel OS2
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Kern diameter 9 µm
  • Ondersteunde golflengten 1260,1280,1300,1310,1383,1490,1550,1590,1600,1625 nm

Contact us