• Login

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC)

SKU: SFPGLCSXMMST
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC), Vezel-optiek, 1250 Mbit/s, SFP, LC, SX, 550 m

More information and product specifications

  • Stock Quantity: 76
  • Shipment within 1-2 business days
StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC) StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC) Login to view prices

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specifications and properties

StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC) SKU: SFPGLCSXMMST Release date: December 22, 2012
Overige
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Nee
  • Golflengtemultiplexing (WDM) Nee
  • Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 30 - 70 procent
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
  • Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
  • Gewicht 16 g
  • Merk StarTech.com
  • SFP-zendernorm SX
  • Compatibele producten GLC-SX-MM
  • Stroomverbruik (typisch) 1 W
  • Duplex systeem Volledig, Half
  • Kleur Zilver
  • Maximaal bereik 550 m
  • Soort aansluiting SFP
  • Duurzaamheidscertificaten RoHS
  • Gewicht verpakking 95 g
  • Hoogte verpakking 32 mm
  • Diepte verpakking 118 mm
  • Breedte verpakking 95 mm
  • Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking 36 stuk(s)
  • Mean time between failures (MTBF) 3381761 uur
  • SFP transceiver type Vezel-optiek
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1250 Mbit/s
  • Hoogte 10 mm
  • Breedte 12 mm
  • Netwerkstandaard IEEE 802.3z
  • Hot-swap Ja
  • Vezel-optische connector LC
  • Merkcompatibiliteit Cisco
  • Golflengte 850 nm
  • Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
  • Diepte 60 mm
  • Certificering CE, FCC, UL, REACH
  • Aantal producten inbegrepen 1 stuk(s)

Contact Acknowledge
Acknowledge
Can Acknowledge help you?