• 25 years of IT experience!
  • Buy on credit!
  • Assigned contact person
  • On site assembly and imaging
Language

Lenovo 1000BASE-SX SFP netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s 850 nm

SKU: 81Y1622
€254.93 Excl. VAT Incl. Tax €210.69
  • Out of stock
lenovo brand image
  • ICT specialist for 25 years!
  • Buy on credit!
  • A permanent contact person
  • Install & image on location
Lenovo 1000BASE-SX SFP netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s 850 nm Lenovo 1000BASE-SX SFP netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s 850 nm
€254.93 Excl. VAT Incl. Tax €210.69
Product description
Lenovo 1000BASE-SX SFP, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, 850 nm

Download brochure

Download the brochure here

Specifications

Lenovo 1000BASE-SX SFP netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s 850 nm SKU: 81Y1622 EAN: 7612392296058 Release date: October 9, 2014
Connections
  • Bekabelingstechnologie 1000Base-SX
Measurements
  • Breedte 13,4 mm
  • Diepte 56,5 mm
  • Hoogte 8,5 mm
Properties
  • Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
  • Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 10 - 80 procent
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
  • Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
  • Certificering MSA
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010
General
  • Merk LENOVO
Networkconnection
  • Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
  • Auto MDI/MDI-X Ja
Overige
  • Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
  • SFP transceiver type Vezel-optiek
  • SFP-zendernorm SX
  • Golflengte 850 nm
  • Soort aansluiting SFP
  • Hot-plug ondersteuning Ja
  • Vezel-optische connector LC
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s

Contact us