• 25 years of IT experience!
  • Buy on credit!
  • Assigned contact person
  • On site assembly and imaging
Language

Cisco MA-SFP-1GB-LX10 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s

SKU: MA-SFP-1GB-LX10
€873.70 Excl. VAT Incl. Tax €722.07
  • Out of stock
cisco brand image
  • ICT specialist for 25 years!
  • Buy on credit!
  • A permanent contact person
  • Install & image on location
Cisco MA-SFP-1GB-LX10 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s Cisco MA-SFP-1GB-LX10 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s
€873.70 Excl. VAT Incl. Tax €722.07
Product description
Cisco MA-SFP-1GB-LX10, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, LX

Specifications

Cisco MA-SFP-1GB-LX10 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SKU: MA-SFP-1GB-LX10 EAN: 0810979011941 Release date: May 29, 2014
Connections
  • Bekabelingstechnologie 1000BASE-LX10
Measurements
  • Breedte 13,4 mm
  • Diepte 56,5 mm
  • Hoogte 8,5 mm
Properties
  • Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
  • Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 10 - 80 procent
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
  • Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
  • Certificering MSA
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010
General
  • Merk Cisco
Networkconnection
  • Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
  • Auto MDI/MDI-X Ja
Overige
  • Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
  • SFP transceiver type Vezel-optiek
  • Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
  • SFP-zendernorm LX
  • Hot-plug ondersteuning Ja
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
  • Soort aansluiting SFP
  • Vezel-optische connector LC

Contact us