• Login

Cisco WS-C3560CX-12PD-S netwerk-switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Wit Power over Ethernet (PoE)

SKU: WS-C3560CX-12PD-S Brand: CISCO
Cisco WS-C3560CX-12PD-S, Managed, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, Ophangsysteem voor aan de muur

More information and product specifications

  • Stock Quantity: 1
  • Shipment within 1-2 business days
Add to Cart
Cisco WS-C3560CX-12PD-S netwerk-switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Wit Power over Ethernet (PoE) Cisco WS-C3560CX-12PD-S netwerk-switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Wit Power over Ethernet (PoE) Login to view prices

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specifications and properties

Cisco WS-C3560CX-12PD-S netwerk-switch Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Wit Power over Ethernet (PoE) SKU: WS-C3560CX-12PD-S
Overige
  • Merk CISCO
  • DIN rail bevestiging Ja
  • Merk Cisco
  • Merk Cisco
  • Gewicht 2,31 kg
  • DHCP-functies DHCP server,DHCP snooping,DHCP client
  • Fiber ethernet cabling technologie 100BASE-BX,100BASE-FX,100BASE-LX,1000BASE-X,1000BASE‑BX,1000BASE‑LH,1000BASE‑SX,1000BASE‑ZX
  • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 12
  • Koperen ethernetbekabelingstechnologie 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T
  • Switchingcapaciteit 68 Gbit/s
  • Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
  • Jumbo Frames ondersteuning Ja
  • Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 240 W
  • Aantal moduleslots SPF+ 2
  • Aantal VLANs 1023
  • Throughput 50,6 Mpps
  • IP routing Ja
  • Jumbo frames 9198
  • Port mirroring Ja
  • Authenticatie MAC-gebaseerde authenticatie
  • Spanning tree protocol Ja
  • Statische poort beveiliging Ja
  • SSH/SSL support Ja
  • Vermogensverbruik (max) 278 W
  • Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten 2
  • Werkgeheugen 512 MB
  • Access Control List (ACL) Ja
  • Multicast-ondersteuning Ja
  • VLAN=ondersteuning Ja
  • Werkgeheugen 512 MB
  • Quality of Service (QoS) Ja
  • Kleur Wit
  • Kleur Wit
  • Elektromagnetische compatibiliteit FCC 15, CFR 47, EN 55022 (CISPR22), EN 55024 (CISPR24), CE, AS/NZS, A, CISPR22:2004, EN55022, VCCI A, V-3/2007.04, KCC (MIC, GB17625.1-1998) A, KN24/KN22, ANATEL, CCC, GOST
  • Switch type Managed
  • IGMP snooping Ja
  • 10G support Ja
  • AC invoer voltage 100 - 240 V
  • Ophangsysteem voor aan de muur Ja
  • Rack-montage Ja
  • Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
  • Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
  • Mean time between failures (MTBF) 528480 uur
  • Typisch stroomverbruik 29,5 W
  • Netwerkstandaard IEEE 802.11ac,IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
  • Full duplex Ja
  • Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS,SNMP
  • Stroom 1.5 - 3.25 A
  • Flash memory 128 MB
  • Hoogte, in bedrijf 0 - 3048 m
  • Hoogte bij opslag 3048 - 4000 m
  • ARP-inspectie Ja
  • Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten 12
  • Fiber type Multimode
  • Power over Ethernet (PoE) Ja
  • Warmtedissipatie 1057,71 BTU/h
  • Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
  • Temperatuur, in bedrijf -5 - 45 °C
  • Veiligheid UL 60950-1, CAN/CSA 22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, CE, GB 4943, IEC 60825
  • Hoogte 44,4 mm
  • Diepte 238 mm
  • Breedte 269 mm

Contact Acknowledge
Acknowledge
Can Acknowledge help you?