• 25 years of IT experience!
  • Buy on credit!
  • Assigned contact person
  • On site assembly and imaging
Language
Loading...
Filters
Availability
Power over ethernet
Opslagmedia type
Ruisonderdrukking
Maximale beeldsnelheid
Merkcompatibiliteit
Microfoon aansluiting
Seriële poorten
USB poort
Number of VGA ports
Soort optische drive
Voeding
Type beeldsensor
Compatibele geheugenkaarten
Connectiviteitstechnologie
Aantal geïnstalleerde processors
Number of HDMI-ports
Aantal per verpakking
Aantal USB 2.0 poorten
Aantal USB aansluitingen
Number of USB Type-A ports
Operating system
Ingebouwde camera
Ingebouwde luidsprekers
Ingebouwd display
Internationale veiligheidscode
5 ghz
2,4 ghz
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
Gemiddeld vermogen
Generatie mobiel internet
Headphone connection
1 - 30 of 157
SKU: SFP-H10GB-CU2M=
Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 2m, 2 m, SFP+, SFP+
  • 40 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: GLC-LH-SMD=
Cisco GLC-LH-SMD, 1000 Mbit/s, SFP, LC, PC, LH, LX, 10000 m, 1300 nm
  • 250+ products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: SF110D-08-EU
Cisco Small Business SF110D-08, Unmanaged, L2, Fast Ethernet (10/100), Full duplex
  • 18 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: STACK-T1-1M=
Cisco StackWise-480, 1m, 1 m, StackWise-480, StackWise-480
  • 103 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: AIR-AP1852E-E-K9C
Cisco Aironet 1850, 10,100,1000 Mbit/s, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11d, IEEE 802.11g, IEEE 802.11h, IEEE 802.11i,...,...
  • Out of stock
compare this product
SKU: AIR-PWRINJ6=
Cisco AIR-PWRINJ6=, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, IEEE 802.3at, Zwart, 25 W, 1 stuk(s)
  • 13 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: C9120AXI-E
Cisco 9120, 2500 Mbit/s, IEEE 802.11ac, Multi User MIMO, In de muur, Grijs, Intern
  • 250+ products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: SFP-10G-SR-S=
Cisco SFP-10G-SR-S=, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, PC, SR, 850 nm
  • 250+ products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: GLC-SX-MMD=
Cisco GLC-SX-MMD=, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 50/125,62.5/125 µm, SX
  • 2 products shipment within 1-2 business days
compare this product
  • 25 years of IT experience!
  • Buy on credit!
  • Assigned contact person
  • On site assembly and imaging
SKU: SFP-10G-LR=
Cisco SFP-10G-LR=, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, 1 W, 13,4 mm, 56,5 mm
  • Out of stock
compare this product
SKU: SFP-10G-SR=
Cisco SFP-10G-SR=, Bedraad, 300 m, 850 nm, 13,4 mm, 56,5 mm, 8,5 mm
  • 155 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: AIR-ANT2524DW-R=
Cisco AIR-ANT2524DW-R=, 4 dBi, 2.4/5 GHz, 2 dBi, 4 dBi, 50 Ohm, 63°
  • 250+ products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: C9300-NM-4G=
Cisco C9300-NM-4G=, Gigabit Ethernet, 1000 Mbit/s, Cisco Catalyst 9300
  • 7 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: CS-KIT-K9
Cisco CS-KIT-K9, Videovergaderingssysteem voor groepen, CMOS, Full HD, 60 fps, Zwart
  • 85 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: C9200L-STACK-KIT=
Cisco C9200L-STACK-KIT=, 0,48 m
  • 250+ products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: ASA5516-FPWR-K9
Cisco ASA 5516-X, 1800 Mbit/s, 450 Mbit/s, 205 BTU/h, 41,6 dB, 3DES, AES, FirePOWER
  • 1 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: AIR-AP2802I-E-K9
Cisco Aironet 2800, 5200 Mbit/s, 10,100,1000 Mbit/s, 2.412 - 2.472, 5.18 - 5.32, 5.5 -5.6, 5.64 - 5.7 GHz, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE...
  • 11 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: RCKMNT-19-CMPCT=
Cisco RCKMNT-19-CMPCT=
  • 250+ products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: WS-C2960X-48LPS-L
Cisco Small Business WS-C2960X-48LPS-L, Managed, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Power over Ethernet (PoE), Rack-montage, 1U
  • 15 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: WS-C2960X-48FPD-L
Cisco Catalyst WS-C2960X-48FPD-L, Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Power over Ethernet (PoE), Rack-montage
  • 1 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: WS-C2960X-24TS-L
Cisco Small Business WS-C2960X-24TS-L, Managed, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Full duplex, Rack-montage, 1U
  • 28 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: CP-8821-K9-BUN
Cisco 8821, IP mobiele telefoon, Zwart, IP67, 54 Mbit/s, 2.412, 2.472, 5.180, 5.240, 5.260, 5.320, 5.500, 5.700, 5.745, 5.825 GHz, Digitaal
  • 73 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: CP-8821-K9=
Cisco 8821, IP mobiele telefoon, Zwart, 54 Mbit/s, 2.412, 2.472, 5.180, 5.240, 5.260, 5.320, 5.500, 5.700, 5.745, 5.825 GHz, Digitaal, 6,1 cm...
  • 21 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: CP-8845-K9=
Cisco IP PHONE 8845, IP Phone, Houtskool, Handset met snoer, Polycarbonaat, Bureau/muur, LCD
  • 63 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: CP-7841-K9=
Cisco 7841, IP Phone, Zwart, Zilver, Handset met snoer, Polycarbonaat, Bureau/muur, 4 regels
  • 205 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: C1117-4P
Cisco C1117-4P, Ethernet WAN, Zilver
  • 16 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: C1111-8PLTEEA
Cisco C1111-8PLTEEA, Ethernet WAN, Gigabit Ethernet, Zilver
  • 23 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: ISR4221/K9
Cisco ISR 4221, Ethernet WAN, Zwart
  • 1 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: ISR4331/K9
Cisco ISR 4331, Ethernet WAN, Gigabit Ethernet, Zwart
  • 106 products shipment within 1-2 business days
compare this product
SKU: ISR4431/K9
Cisco ISR 4431, Ethernet WAN, Gigabit Ethernet, Zwart
  • 16 products shipment within 1-2 business days
compare this product
Contact us