• 25 years of IT experience!
  • Buy on credit!
  • Assigned contact person
  • On site assembly and imaging
Language

StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC

SKU: 50FIBLCLC3
€28.29 Excl. VAT Incl. Tax €23.38
  • 4 pieces in stock
  • shipment within 1-2 business days
startech.com brand image
  • ICT specialist for 25 years!
  • Buy on credit!
  • A permanent contact person
  • Install & image on location
StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
€28.29 Excl. VAT Incl. Tax €23.38
Product description
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 3m lange 50FIBLCLC3 Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-conn
Read more

Download brochure

Download the brochure here

Specifications

StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC SKU: 50FIBLCLC3 EAN: 0065030802888 Release date: February 10, 2007
Cable
  • Snoerlengte 3 m
  • Lengte 3 m
General
  • Kleur Oranje
  • Merk StarTech.com
Properties
  • Duurzaamheidscertificaten REACH, RoHS
  • Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) -20 - 60 °C
  • Certificering CE
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000
  • Temperatuur, in bedrijf -20 - 60 °C
  • Bevat geen Halogeen
  • RoHS compliance Ja
  • Full duplex Ja
Connections
  • Connectiviteit LC
  • Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
Measurements
  • Breedte verpakking 8 mm
  • Diepte verpakking 200 mm
  • Hoogte verpakking 224 mm
  • Gewicht verpakking 40
  • Gewicht 40 g
Overige
  • Kleur kabel Oranje
  • Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
  • Aansluiting 1 type Mannelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) LC
  • Aansluiting 2 type Mannelijk
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Draad modus structuur Multimode
  • Kern diameter 50 µm
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
  • Type glasvezel OM2

Contact us