• 30 years of IT experience!
  • Buy on credit!
  • Assigned contact person
  • On site assembly and imaging
Language

StarTech.com 3m LC/UPC naar LC/UPC OM3 Multimode Glasvezel Netwerkkabel, Full Duplex 50/125µm Zipcord Fiber, 100G Netwerken, LOMMF/VCSEL, <0.3dB Low Insertion Loss, LSZH Fiber Optic Patch Kabel

SKU: A50FBLCLC3
€40.35 Excl. VAT Incl. Tax €33.35
  • 15 pieces in stock
  • shipment within 1-2 business days
startech.com brand image
  • ICT specialist for 30 years!
  • Buy on credit!
  • A permanent contact person
  • Install & image on location
StarTech.com 3m LC/UPC naar LC/UPC OM3 Multimode Glasvezel Netwerkkabel, Full Duplex 50/125µm Zipcord Fiber, 100G Netwerken, LOMMF/VCSEL, <0.3dB Low Insertion Loss, LSZH Fiber Optic Patch Kabel StarTech.com 3m LC/UPC naar LC/UPC OM3 Multimode Glasvezel Netwerkkabel, Full Duplex 50/125µm Zipcord Fiber, 100G Netwerken, LOMMF/VCSEL, <0.3dB Low Insertion Loss, LSZH Fiber Optic Patch Kabel
€40.35 Excl. VAT Incl. Tax €33.35
Product description
LSZH Jacket | Mantel uit Aramidevezel | Ideaal voor SANs, data servers, SFP+The StarTech.com Advantage

Download brochure

Download the brochure here

Specifications

StarTech.com 3m LC/UPC naar LC/UPC OM3 Multimode Glasvezel Netwerkkabel, Full Duplex 50/125µm Zipcord Fiber, 100G Netwerken, LOMMF/VCSEL, <0.3dB Low Insertion Loss, LSZH Fiber Optic Patch Kabel SKU: A50FBLCLC3 EAN: 0065030853002 Release date: October 13, 2013
Cable
  • Snoerlengte 3 m
  • Lengte 3 m
General
  • Kleur Turkoois
  • Merk StarTech.com
Properties
  • Duurzaamheidscertificaten REACH, RoHS
  • Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) -20 - 60 °C
  • Certificering CE
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000
  • Temperatuur, in bedrijf -20 - 60 °C
  • Bevat geen Halogeen
  • RoHS compliance Ja
  • Aantal per verpakking 1 stuk(s)
  • Aantal 1
  • Full duplex Ja
Connections
  • Connectiviteit LC
  • Overdrachtssnelheid 100 Gbit/s
Measurements
  • Breedte verpakking 120 mm
  • Diepte verpakking 95 mm
  • Hoogte verpakking 32 mm
  • Gewicht verpakking 52 g
  • Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking 200 stuk(s)
  • Gewicht 24 g
Overige
  • Certificaten van naleving REACH, RoHS
  • Kleur kabel Turkoois
  • Aansluiting 1 type Mannelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) LC
  • Aansluiting 2 type Mannelijk
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Draad modus structuur Multimode
  • Kern diameter 50 µm
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
  • Type glasvezel OM3
  • Soort kabel LSZH
  • Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
  • Ondersteunde golflengten 850 nm

Contact us