• 25 years of IT experience!
  • Buy on credit!
  • Assigned contact person
  • On site assembly and imaging
Language

StarTech.com 1 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST

SKU: 50FIBLCST1
€20.75 Excl. VAT
  • Out of stock
startech.com brand image
  • ICT specialist for 25 years!
  • Buy on credit!
  • A permanent contact person
  • Install & image on location
StarTech.com 1 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST StarTech.com 1 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST
€20.75 Excl. VAT
Product information
Product description
StarTech.com 1 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST, 1 m, OM2, LC, ST

Specifications

StarTech.com 1 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST SKU: 50FIBLCST1 Release date: February 17, 2013
Cable
  • Snoerlengte 1 m
  • Lengte 1 m
General
  • Kleur Oranje
  • Merk StarTech.com
Properties
  • Duurzaamheidscertificaten REACH, RoHS
  • Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) -20 - 60 °C
  • Certificering CE
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000
  • Temperatuur, in bedrijf -20 - 60 °C
  • Bevat geen Halogeen
  • RoHS compliance Ja
  • Aantal per verpakking 1 stuk(s)
  • Aantal 1
  • Full duplex Ja
Connections
  • Connectiviteit LC
  • Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
Measurements
  • Breedte verpakking 200 mm
  • Diepte verpakking 220 mm
  • Hoogte verpakking 23 mm
  • Gewicht verpakking 37
  • Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking 320 stuk(s)
  • Gewicht 28 g
Overige
  • Kleur kabel Oranje
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) ST
  • Draad modus structuur Multimode
  • Kern diameter 50 µm
  • Type glasvezel OM2
  • Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
  • brochure_url https://icecat.biz/rest/product-pdf?productId=17738271&lang=nl
  • Aansluiting 1 type Mannelijk
  • Aansluiting 2 type Mannelijk

Contact us