• 25 years of IT experience!
  • Buy on credit!
  • Assigned contact person
  • On site assembly and imaging
Language

ACT RL8830 Glasvezel kabel 30 m 2x SC/APC 2x LC/PC OS2 Geel

SKU: RL8830
ACT RL8830, 30 m, OS2, 2x SC/APC, 2x LC/PC

More information and product specifications

  • Out of stock
ACT RL8830 Glasvezel kabel 30 m 2x SC/APC 2x LC/PC OS2 Geel ACT RL8830 Glasvezel kabel 30 m 2x SC/APC 2x LC/PC OS2 Geel Login to view prices

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specifications and properties

ACT RL8830 Glasvezel kabel 30 m 2x SC/APC 2x LC/PC OS2 Geel SKU: RL8830 Release date: December 16, 2016
Overige
  • Lengte 30 m
  • Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
  • Aansluiting 2 type Mannelijk
  • Aansluiting 1 type Mannelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) 2x LC/PC
  • Connectiviteit 2x SC/APC
  • Snoerlengte 30 m
  • Draad modus structuur Single-mode
  • Type glasvezel OS2
  • Kern diameter 9 µm
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
  • Full duplex Ja
  • Verlies van insertion 0,2 dB
  • Kleur Geel
  • Merk ACT
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000

Contact us