• 25 years of IT experience!
  • Buy on credit!
  • Assigned contact person
  • On site assembly and imaging
Language

ACT RL8610 Glasvezel kabel 10 m LC SC Blauw

SKU: RL8610
ACT RL8610, 10 m, LC, SC

More information and product specifications

  • 4 products shipment within 1-2 business days
ACT RL8610 Glasvezel kabel 10 m LC SC Blauw ACT RL8610 Glasvezel kabel 10 m LC SC Blauw Login to view prices

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specifications and properties

ACT RL8610 Glasvezel kabel 10 m LC SC Blauw SKU: RL8610 Release date: October 18, 2010
Overige
  • Lengte 10 m
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) SC
  • Connectiviteit LC
  • Snoerlengte 10 m
  • Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm
  • Full duplex Ja
  • Kleur Blauw
  • Merk ACT
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000

Contact us