• 25 years of IT experience!
  • Buy on credit!
  • Assigned contact person
  • On site assembly and imaging
Language

ACT RL8602 Glasvezel kabel 2 m LC SC Blauw

SKU: RL8602
ACT RL8602, 2 m, LC, SC

More information and product specifications

  • 153 products shipment within 1-2 business days
ACT RL8602 Glasvezel kabel 2 m LC SC Blauw ACT RL8602 Glasvezel kabel 2 m LC SC Blauw Login to view prices

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specifications and properties

ACT RL8602 Glasvezel kabel 2 m LC SC Blauw SKU: RL8602 Release date: October 18, 2010
Overige
  • Lengte 2 m
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) SC
  • Connectiviteit LC
  • Snoerlengte 2 m
  • Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm
  • Full duplex Ja
  • Kleur Blauw
  • Merk ACT
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000

Contact us