• 25 years of IT experience!
  • Buy on credit!
  • Assigned contact person
  • On site assembly and imaging
Language

ACT 1m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Rood

SKU: RL8701
ACT 1m 50/125µm OM4, 1 m, OM4, LC, SC

More information and product specifications

  • 26 products shipment within 1-2 business days
ACT 1m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Rood ACT 1m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Rood Login to view prices

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specifications and properties

ACT 1m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Rood SKU: RL8701 Release date: September 22, 2011
Overige
  • Lengte 1 m
  • Aansluiting 2 type Mannelijk
  • Aansluiting 1 type Mannelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) SC
  • Full duplex Ja
  • Connectiviteit LC
  • Snoerlengte 1 m
  • Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
  • Type glasvezel OM4
  • Kern diameter 50 µm
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Merk ACT
  • Kleur Rood
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000

Contact us