• 25 years of IT experience!
  • Buy on credit!
  • Assigned contact person
  • On site assembly and imaging
Language

ACT 15m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Blauw

SKU: RL8715
ACT 15m 50/125µm OM4, 15 m, LC, SC

More information and product specifications

  • 6 products shipment within 1-2 business days
ACT 15m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Blauw ACT 15m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Blauw Login to view prices

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specifications and properties

ACT 15m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Blauw SKU: RL8715 Release date: September 22, 2011
Overige
  • Lengte 15 m
  • Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
  • Aansluiting 2 type Mannelijk
  • Aansluiting 1 type Mannelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) SC
  • Connectiviteit LC
  • Snoerlengte 15 m
  • Kern diameter 50 µm
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Materiaal PVC
  • Full duplex Ja
  • Kleur Blauw
  • Merk ACT
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000

Contact us