• 25 years of IT experience!
  • Buy on credit!
  • Assigned contact person
  • On site assembly and imaging
Language

ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren

SKU: RL8800
ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren, 0,5 m, OS2, SC/APC, LC/PC

More information and product specifications

  • 4 products shipment within 1-2 business days
ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren Login to view prices

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specifications and properties

ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren SKU: RL8800 Release date: June 12, 2017
Overige
  • Temperatuur, in bedrijf -25 - 80 °C
  • Lengte 0,5 m
  • Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
  • Aansluiting 2 type Mannelijk
  • Aansluiting 1 type Mannelijk
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) LC/PC
  • Connectiviteit SC/APC
  • Snoerlengte 0,5 m
  • Reflectieverlies 55 dB
  • Duurzaamheidscertificaten RoHS
  • Draad modus structuur Single-mode
  • Soort kabel LSZH
  • Type glasvezel OS2
  • Kern diameter 9 µm
  • Diameter van de kabel 2 mm
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
  • Full duplex Ja
  • Connector-materiaal Keramisch
  • Verlies van insertion 0,2 dB
  • Kleur Geel
  • Merk ACT
  • Druksterkte 90
  • Bedrijfstemperatuur (T-T) -25 - 80 °C
  • Code geharmoniseerd systeem (HS) 85447000

Contact us