• Login

StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC

SKU: A50FBLCLC1
StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC, 1 m, LSZH, OM3, LC, LC, Mannelijk/Mannelijk

More information and product specifications

  • Out of stock
StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC Login to view prices

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specifications and properties

StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC SKU: A50FBLCLC1
Overige
  • Gewicht 15 g
  • RoHS compliance Ja
  • Lengte 1 m
  • Lengte 1 m
  • Type glasvezel OM3
  • Full duplex Ja
  • Kern diameter 50 µm
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Draad modus structuur Multimode
  • Soort kabel LSZH
  • Bevat geen Halogeen
  • Temperatuur, in bedrijf -20 - 60 °C
  • Ondersteunde golflengten 850 nm
  • Gewicht verpakking 24 g
  • Kleur Aqua-kleur
  • Diameter van de kabel 3 mm
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) LC
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) LC
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
  • Certificering CE
  • Duurzaamheidscertificaten REACH, RoHS
  • Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C
  • Overdrachtssnelheid 100 Gbit/s
  • Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
  • Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
  • Kleur kabel Blauw
  • Kleur kabel Aqua
  • Connectiviteit LC
  • Connectiviteit LC
  • Gewicht 15 g
  • Breedte verpakking 200 mm
  • Diepte verpakking 220 mm
  • Hoogte verpakking 14 mm
  • Merk StarTech.com

Contact Acknowledge
Acknowledge
Can Acknowledge help you?