• Login

StarTech.com 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC

SKU: 50FIBLCLC10
StarTech.com 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC, 10 m, OM2, LC, LC, Mannelijk/Mannelijk

More information and product specifications

  • Out of stock
StarTech.com 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC StarTech.com 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC Login to view prices

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specifications and properties

StarTech.com 10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC SKU: 50FIBLCLC10
Overige
  • Gewicht 100 g
  • RoHS compliance Ja
  • Lengte 10 m
  • Lengte 10 m
  • Type glasvezel OM2
  • Full duplex Ja
  • Kern diameter 50 µm
  • Bekleding diameter 125 µm
  • Draad modus structuur Multimode
  • Bevat geen Halogeen
  • Gewicht verpakking 148 g
  • Kleur Oranje
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) LC
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) LC
  • Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
  • Duurzaamheidscertificaten RoHS
  • Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
  • Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
  • Kleur kabel Oranje
  • Kleur kabel Oranje
  • Connectiviteit LC
  • Connectiviteit LC
  • Gewicht 100 g
  • Breedte verpakking 200 mm
  • Diepte verpakking 220 mm
  • Hoogte verpakking 30 mm
  • Merk StarTech.com

Contact Acknowledge
Acknowledge
Can Acknowledge help you?