• Login

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 50m Cable netwerkkabel

SKU: QK731A
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 50m Cable

More information and product specifications

  • Out of stock
Add to Cart
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 50m Cable netwerkkabel Hewlett Packard Enterprise Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 50m Cable netwerkkabel Login to view prices

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specifications and properties

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 50m Cable netwerkkabel SKU: QK731A
Overige
  • Productlijn HPE
  • Productlijn HPE
  • Informatie over Compatibiliteit Ontworpen voor Brocade 16Gb/12 SAN Switch Module for HPE Synergy, 16Gb/24 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy, 16Gb/24 SAN Switch Module Power Pack+ for HPE Synergy ¦ HPE 32-port 16Gb/s Director Blade, 32-port 8Gb/s Director Blade, 48-port 16Gb/s Director Blade, 8/20q Fibre Channel Switch, 8Gb Simple SAN Connection Kit, SAN Director 64-port 8Gb Fibre Channel Blade, SN6000 Stackable Single Power Fibre Channel Switch, SN8000B 32-port 8Gb/s Director Blade, SN8000B 48-port 8Gb/s Director Blade ¦ HPE StorageWorks 8/20q Fibre Channel Switch, 8Gb Simple SAN Connection Kit, MPX200, SN6000 Stackable Dual Power Fibre Channel Switch, SN6000 Stackable Single Power Fibre Channel Switch ¦ HPE StoreFabric SN3600B, SN3600B Power Pack+, SN6600B 32Gb 48/24, SN6600B 32Gb 48/24 Power Pack+, SN6600B 32Gb 48/48, SN6600B 32Gb 48/48 Power Pack+ Fibre Channel Switch, SN6610C, SN6650B, SN6650B Power PAck, SN8000B 4-Slot Power Pack+ SAN Director Switch, SN8000B 8-Slot Power Pack+ SAN Backbone Director Switch, SN8600B 4-slot Power Pack+ Director Switch
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) MPO meervoudige modus - male
  • Connectiviteit Connector MPO meervoudige modus - male
  • Lengte 50 m
  • Algemeen Technologie Glasvezel
  • Algemeen Netwerkkabeltype Netwerkkabel - OM4
  • Algemeen Type glasvezel Multi-modus
  • Algemeen Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Merk Hewlett Packard Enterprise
  • SupplierName Hewlett Packard Enterprise
  • Algemeen Vezelhoev. 8

Contact Acknowledge
Acknowledge
Can Acknowledge help you?