• Login

HPE - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 1 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - voor HPE 3600, 8/24, 8/8, SN6000, StoreFabric SN6500, SN6610, SN6620C 24, SN6650

SKU: AJ834A Brand: HP ENTERPRISE
HPE LC to LC multi-mode fiber optic cable with effective modal bandwidth of 2000 MHz/km for distances of up to 300 meters.

More information and product specifications

  • Stock Quantity: 2
  • Shipment within 1-2 business days
Add to Cart
HPE - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 1 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - voor HPE 3600, 8/24, 8/8, SN6000, StoreFabric SN6500, SN6610, SN6620C 24, SN6650 HPE - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 1 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - voor HPE 3600, 8/24, 8/8, SN6000, StoreFabric SN6500, SN6610, SN6620C 24, SN6650 Login to view prices

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specifications and properties

HPE - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 1 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - voor HPE 3600, 8/24, 8/8, SN6000, StoreFabric SN6500, SN6610, SN6620C 24, SN6650 SKU: AJ834A
Overige
  • Informatie over Compatibiliteit Ontworpen voor Brocade 16Gb/12 SAN Switch Module for HPE Synergy, 16Gb/16 SAN Switch for HP BladeSystem c-Class, 16Gb/24 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy, 16Gb/24 SAN Switch Module Power Pack+ for HPE Synergy, 16Gb/28 SAN Switch for HP BladeSystem c-Class, 16Gb/28 SAN Switch Power Pack+ for BladeSystem c-Class ¦ HPE 1606 Power Pack+ Extension SAN Switch, 1810-8G v2 Switch, 3600-24 v2 EI, 3600-24-PoE+ v2 EI, 3600-24-PoE+ v2 SI, 3600-24-SFP v2 EI, 3600-48-PoE+ v2 SI, 5500-24G-PoE+-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 7506, 8/24 Base (16) Full Fabric Ports Enabled SAN, 8/8 Base (0) e-port SAN, SN6000B, SN8000B 32-port 8Gb/s Director Blade ¦ HPE Modular Smart Array 1040 Dual Controller LFF Storage, 1040 Dual Controller SFF Bundle, 1040 Dual Controller SFF Storage, 2040 10Gb iSCSI Dual Controller SFF Bundle, 2040 Dual Controller SFF Bundle, 2040 FC Dual Controller SFF Bundle, 2040 SAS Dual Controller LFF Storage, 2040 SAS Dual Controller SFF Bundle ¦ HPE SimpliVity 380 Gen10 Node, 380 Gen9 Node ¦ HPE StoreFabric 8/24 8Gb Bundled Fibre Channel Switch, SN3600B, SN3600B Power Pack+, SN4000B Power Pack+ SAN Extension Switch, SN6500B 16Gb 96-port/48-port Active Fibre Channel Switch, SN6500B 16Gb 96-port/48-port Active Power Pack+ Fibre Channel Switch, SN6500B Power Pack+, SN6600B 32Gb 48/24, SN6600B 32Gb 48/24 Power Pack+, SN6600B 32Gb 48/48, SN6600B 32Gb 48/48 Power Pack+ Fibre Channel Switch, SN6610C, SN6620C 24-port 32Gb SFP+ Fibre Channel Switch, SN6650B, SN6650B Power PAck, SN8000B 4-Slot Power Pack+ SAN Director Switch, SN8000B 8-Slot Power Pack+ SAN Backbone Director Switch, SN8600B 4-slot Power Pack+ Director Switch ¦ HPE Aruba 2530-48-PoE+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2930F 24G 4SFP, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 5406 zl
  • Merk HP ENTERPRISE
  • Algemeen Type glasvezel Multi-modus
  • Algemeen Diameter kern/plaatbedekking 50 / 125 micron
  • Merk HP ENTERPRISE
  • Connectiviteit (tweede aansluiting) 2 x LC multi-modus - male
  • Connectiviteit Connector 2 x LC multi-modus - male
  • Lengte 1 m
  • Algemeen Technologie Glasvezel
  • Algemeen Netwerkkabeltype Netwerkkabel - OM3
  • Productlijn HPE
  • Productlijn HPE

Contact Acknowledge
Acknowledge
Can Acknowledge help you?