• Login

ACT Fanout cassette 12 vezels MTP-MPO Low Loss OM4. 1 stk

SKU: FA2062 Brand: ACT
ACT FA2062 - Glasvezeloptische cassette - LC MM X 12 - zwart, violet, RAL 9005

More information and product specifications

  • Stock Quantity: 6
  • Shipment within 1-2 business days
Add to Cart
ACT Fanout cassette 12 vezels MTP-MPO Low Loss OM4. 1 stk ACT Fanout cassette 12 vezels MTP-MPO Low Loss OM4. 1 stk Login to view prices

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specifications and properties

ACT Fanout cassette 12 vezels MTP-MPO Low Loss OM4. 1 stk SKU: FA2062
Overige
  • Bekabeling en bedrading Kern-/ bekledingdiameter 50 / 125 micron
  • Bekabeling en bedrading Compatibele standaards OM4
  • Merk ACT
  • Materiaal Metaal
  • Algemeen Producttype Glasvezeloptische cassette
  • Productlijn ACT
  • Productlijn ACT
  • Algemeen Diepte 7.5 cm
  • Aansluiting(en) LC, MPO
  • Kleur van het product Zwart, Roze, Wit
  • image-0 http://images.icecat.biz/img/gallery/72469812_5648920246.jpg
  • Gewicht 230 g
  • Breedte 130 mm
  • Diepte 75 mm
  • Hoogte 30 mm
  • Merk ACT
  • Algemeen Kleur bijvoegsel Zwart, violet, RAL 9005
  • Algemeen Gewicht 230 g
  • Algemeen Hoogte 3 cm
  • Bekabeling en bedrading Hoev. poorten 12 poorten
  • Bekabeling en bedrading Meegeleverde Connector 12 x LC multi-modus female ¦ 1 x MTP
  • Bekabeling en bedrading Technologie Glasvezel
  • Bekabeling en bedrading Functies Adapterkleur violet
  • Aantal poorten 12
  • Rackcapaciteit 1U

Contact Acknowledge
Acknowledge
Can Acknowledge help you?