• Login

ACT FA2065 patch paneel 1U

SKU: FA2065 Brand: ACT
ACT FA2065 - Glasvezeloptische cassette - LC/UPC SM X 24 - zwart, blauw, RAL 9005

More information and product specifications

  • Stock Quantity: 4
  • Shipment within 1-2 business days
ACT FA2065 patch paneel 1U ACT FA2065 patch paneel 1U Login to view prices

  • Efficient bestellen
  • Op de werkplek bezorgd
  • Volledig geïnstalleerd
  • Persoonlijk advies
  • Geen bezorgkosten

Specifications and properties

ACT FA2065 patch paneel 1U SKU: FA2065
Overige
  • Bekabeling en bedrading Kern-/ bekledingdiameter 9/125 micron
  • Bekabeling en bedrading Compatibele standaards OS2
  • Productlijn ACT
  • Productlijn ACT
  • Merk ACT
  • Bekabeling en bedrading Meegeleverde Connector 24 x LC/UPC enkele modus female ¦ 2 x MTP
  • Algemeen Diepte 7.5 cm
  • Algemeen Hoogte 3 cm
  • Algemeen Producttype Glasvezeloptische cassette
  • Algemeen Gewicht 230 g
  • Temperatuur, in bedrijf -20 - 70 °C
  • Merk ACT
  • Diepte 75 mm
  • Breedte 130 mm
  • Materiaal Metaal
  • Bekabeling en bedrading Hoev. poorten 24 poorten
  • Algemeen Kleur bijvoegsel Zwart, blauw, RAL 9005
  • Kleur van het product Zwart, Blauw, Wit
  • Hoogte 30 mm
  • Temperatuur bij opslag -40 - 80 °C
  • Gewicht 230 g
  • Aansluiting(en) LC, MPO
  • Aantal poorten 24
  • image-0 http://images.icecat.biz/img/gallery/72470887_3289957194.jpg
  • Bekabeling en bedrading Functies Blauwe adapter
  • Bekabeling en bedrading Technologie Glasvezel
  • Rackcapaciteit 1U

Contact Acknowledge
Acknowledge
Can Acknowledge help you?